bezchmurnie
15°
12°
środa
Reklama
Co dokładnie ma być składowane na działce w Rudnikach?
19 stycznia 2022 r. | 12:38
5

Po publikacji odnośnie odpadów, które firma Trans-Radex z siedzibą w Aleksandrii Drugiej chce zbierać na działce w Rudnikach, skontaktował się ze mną właściciel firmy, który poinformował mnie, że na działce w Rudnikach w zamkniętych kontenerach zamierza składować złom, który zaliczany jest do odpadów innych niż niebezpieczne.

Radosław Sobiech przesłał mi kartę informacyjną tego przedsięwzięcia. Według niej, firma Trans-Radex w Rudnikach będzie składować: odpady z toczenia i piłowania żelaza oraz jego stopów, żelazo i stal, odpady żelaza i stali oraz metale żelazne.

Szczegóły poniżej.

PAWEŁ GĄSIORSKI5 odpowiedzi na “Co dokładnie ma być składowane na działce w Rudnikach?”

 1. Rudy Bawidamek pisze:

  Pod pojęciem złomu można rozumieć różne odpady.Czy jest pewność że złom nie będzie importowany a wówczas traktowany będzie zgodnie z listą czerwoną lub bursztynową. (odpady niebezpieczne) !
  Dziwne ze gość nie mógł znaleźć działki na terenie swojej gminy.

  15
  2
 2. obywatel Kane pisze:

  Może z tym złomem to dobry pomysł. Będzie gdzie wywozić ryżego pachołków i kolbociagów.

  17
 3. Mieszkaniec pisze:

  To jest bardzo dobry pomysł… przyda sie w Rudnikach skup złomu👍

  5
  4

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *