bezchmurnie
10°
10°
sobota
Reklama
fot. GZK/UG Rędziny
Biletów u kierowców już nie kupisz
16 marca 2020 r. | 10:48
5

Gminny Zakład Komunikacyjny w Rędzinach poinformował o wstrzymaniu do odwołania sprzedaży biletów jednorazowych GZK u kierowców autobusów.

Komunikat GZK znajdziecie poniżej.

PAWEŁ GĄSIORSKI5 odpowiedzi na “Biletów u kierowców już nie kupisz”

 1. Tomcio Paluch pisze:

  Działania spóźnione, aczkolwiek adekwatne do sytuacji.Podobnie, jak spóźnione zamknięcie granic RP i obowiązek pozostania w domach dla wszystkich.Niektóre grupy zawodowe z oczywistych wzgledow, celowo pomijam. .

 2. Aga pisze:

  To wszystko jest zrozumiałe. Ale z drugiej strony jeżeli ktoś nie ma miesięcznego a ma potrzebę skorzystania z komunikacji Gzk to gdzie ma kupić bilet? Na nogach doginac do Selmax a czy innych punktów? Podczas kontroli więcej empatii i wyrozumiałości.

 3. katotaliban pisze:

  Koronahisteria się skończy, strach przed wsiadaniem do komunikacji zbiorowej pozostanie dłużej. I pomyśleć że przez 30 lat ludzie gnietli się w autobusach GZK i prychali i kaszleli na siebie a autobusy były czyszczone od wielkiego dzwonu. Autobusy otaśmowane jak przed dżumą albo ebolą, a kupić bilet na wsi gdzie nie ma sklepu, biletomatu,e-sprzedaży to wielka sztuka. Przynajmniej rząd i samorządy mogą przestać fałszywie zachęcać do komunikacji publicznej bo poza dziećmi i moherowymi beretami nikt już z niej nie korzysta.

 4. Janko Muzy(kant) pisze:

  Panie wojcie. czy każdy kursujący autobus GZK jest potem odkażany. A jeśli nie, to dlaczego.

 5. Mieszkanka pisze:

  Przydałoby się zainwestować jakieś pieniądze w biletomaty, czy w autobusie czy na przystanku. Czemu inne miasta mogą takie coś mieć a nasza gmina nie? Jeśli nie na przystankach to przydałby się taki biletomat w autobusie – kierowca nie będzie stał dłużej na przystanku wydłużając czas podróży i będzie mógł się skupić na drodze. Co najważniejsze nie będą przy okienku kierowcy stać też znajomi i utrudniać mu pracę ;). Kierowca odgrodzony taśmą i brak możliwości kupna biletu? Postawcie biletomat, problem braku biletu zniknie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *