zachmurzenie duże
fot. UG Rędziny
Będzie nowe oświetlenie LED przy ulicach oraz budynek przy boisku w Rudnikach
20 września 2023 r. | 09:29

Kancelaria Prezesa Rady Ministrów ogłosiła wyniki VI edycji Rządowego Programu Inwestycji Strategicznych skierowanego do regionów, w których funkcjonowały tzw. PGR-y. Budżet programu to 4,5 mld zł.

Pieniądze trafiły również do gmin z naszego regionu, w tym do gminy Rędzina.

Gmina otrzyma 1 960 000 zł na budowę nowych linii oświetlenia ulicznego wraz z wymianą opraw oświetleniowych na oprawy LED na terenie Gminy Rędziny oraz 588 000 zł na budowę niezbędnego zaplecza sportowego przy nowym boisku sportowym w Rudnikach wraz z zakupem wyposażenia.

15 odpowiedzi na “Będzie nowe oświetlenie LED przy ulicach oraz budynek przy boisku w Rudnikach”

1. mieszkaniec Rędzin pisze:

Teraz należy przenieść gminę do Rudnik, bo tam jest wszystko robione, a Rędziny najlepiej zaorać!!!!!! Należy napluć w twarz radnym z Rędzin i Marianki, co oni robią w tej radzie. POWINNI SIĘ WSTYDZIĆ PRZED WYBORCAMI. NIGDY TAK NIE BYŁO RADNI Z RĘDZIN I MARIANKI TO WIĘKSZOŚĆ W SKŁADZIE RADY I POWINNI GLOSOWAĆ ZA SWOIM. Teraz należy ich rozliczyć co zrobili dla swoich wyborców, którzy im zaufali. Mam nadzieję, że już nigdy nikt ich nie wybierze na stołek radnego, bo się ewidentnie nie nadają. CHYBA NA REFERENDUM JEST JUŻ ZA PÓŹNO ŻEBY ICH ODWOŁAĆ RAZEM Z RYŻYM.

2. Mieszkaniec pisze:

Militowski w wizualizacji budowy boiska wraz z zapleczem dla Unii Rędziny w prowadzonej kampanii wyborczej w 2018 roku nie mówił pan ,że partia rządząca PIS wybuduje za 588 000 zł niezbędne zaplecze sportowe przy nowym boisku sportowym w Rudnikach wraz z zakupem wyposażenia. !!!

3. mieszkaniec Rędzin pisze:

Bo to jest zwykły oszust !!!!!!! Dlaczego mu zaufaliście? kto go znał na niego nie głosował !!!! Tak jak to lepsze jutro łaził jak dziad po domach tylko nie mówił, że lepsze jutro będzie tylko dla niego i urzędasów w gminie, których hojnie wynagradza a nam podnosi podatki i opłaty. WSTYD WSTYD WSTYD MILITOWSKI I JEGO PRZYDUBASY MY WAS NA PEWNO ROZLICZYMY.

4. Jarosław Jarosław Jarosław pisze:

Zrozumcie ludzie wreszcie, że to PiS dokończy robotę za Militowskiego na obiekcie sportowym. Jego zasługa jest żadna !!!
    Gdyby Wam nie odebrało rozumu w poprzednich kadencjach, to dzisiaj Pani Grażyna ozłociła by gminę, a Wam żyło by się jak w raju. Wybraliście Militowskiego , to macie za swoje. !!!

5. Neo pisze:

Wójt konkret, jak coś obieca to nie ma bata, żeby nie dotrzymał słowa, może być najwyżej lekki poślizg, ale to jest mały pikuś. 👍👍👍

• Neo pisze:

To co przez lata było tylko w sferze marzeń za obecnego wójta staje się faktem. Unia nie będzie się już tułać, będzie grać u siebie na nowym, pięknym boisku. ⚽️🥅👌

6. Neo pisze:

Przy boisku powstaje już studnia głębinowa, będzie darmowa woda do podlewania murawy i nie tylko. W końcu Unia będzie miała godny obiekt, brawo wójt!👏👏👏

• Kwasy Omega plus pisze:

nic nie będzie darmowe, bo za to wszystko zapłacili, i dalej będą płacić Podatnicy.

• Mieszkaniec gminy pisze:

jak już wybuduje studnię głębinowa za nasze pieniądze to mam propozycję dla wójta niech wskoczy do tej studni głębinowej abyśmy mieli święty spokój na powierzchni

7. wieś tańczy i śpiewa pisze:

Głęboka studzienka na Lipówce kopana
    A przy niej Kasieńka jak wymalowana

Przy studzience stała kiece zadzierała
    O swoim kochanku Pawełku myślała

Głęboka studzienko czy mam do cię skoczyć
    Za moim Pawełkiem co ma rude włosy
    Za moim Jasieńkiem co ma rude włosy

Gdybym cię Pawełku w wodzie zobaczyła
    Tobym ja za tobą do wody wskoczyła

Naprzód bym wrzuciła ten biały wianeczek
    Com sobie uwiła ze samych różyczek

Ale ja nie wskoczę bo jest za głęboka
    Daleko jest do dna i zimna jest woda

Ucałuję listek szeroki dębowy
    Razem z pozdrowieniem wrzucę go do wody

Zanieś go studzienko do Pawełka mego
    Pozdrów go ode mnie ja czekam na niego

8. Marek pisze:

To czemu rudy gad się nie chwali, że kasy nie załatwił ale inni dla niego wywalczyli?

9. Neo pisze:

Gmina zmienia się na naszych oczach, każdy mądry to widzi, głupiemu szkoda tłumaczyć.😀😀😀

10. Mieszkaniec pisze:

Urząd gminy zmienił się najbardziej zmienił się w burdel wójt gminy zdradzał żonę z podległymi urzędniczkami Marzenka i Kasieńka wykorzystując do tego środki pochodzące od mieszkańców gminy Rędziny!!!!

11. Pożar w burdelu pisze:

jednym słowem gził się z koleżankami w pyrzowickich hotelach z jakuzy za nasze podatki a ty głupi mieszkańcu musisz na to wszystko zapierda**ć za miskę ryżu !!!