bezchmurnie
10°
10°
sobota
Reklama
Będzie lepsze oświetlenie uliczne w gminie Rędziny
09 lipca 2020 r. | 09:31
2

Gmina Rędziny otrzymała dofinansowanie w konkursie nr RPSL.04.05.02-IZ.01-24-354/19 z poddziałania 4.5.2. Niskoemisyjny transport miejski oraz efektywne oświetlenie – RIT Subregionu Północnego na poprawę efektywności energetycznej oświetlenia zewnętrznego w Gminie Rędziny.

Gmina na ten cel w subregionie zarezerwowała 417 092,53 zł. Całkowity koszt wymiany oświetlenia to 538 259,65 zł. Pieniądze otrzymały wszystkie gminy, które złożyły wnioski.

PAWEŁ GĄSIORSKI2 odpowiedzi na “Będzie lepsze oświetlenie uliczne w gminie Rędziny”

  1. Koniniok pisze:

    Kiedy będzie kanalizacja we wszystkich solectwach i remonty ulic gminnych. Światło może zaczekać .

  2. Koniniok pisze:

    I jeszcze jedna sprawa. Dlaczego nie odmówiono zatoczki dla autobusów koło OSP w Koninie. Dlaczego zrobiono niewygodna dla kierowców jadących od Mstowa , wysepke na środku drogi powiatowej koło szkoły. To przeweżenie dla samochodów ciężarowych jest zbyt wąskie, za małe i niewygodne. Zresztą już zostało uszkodzone. Podsumowując.
    Nie ma kanalizacji w tej drodze. Nie ma remontu zatoki koło OSP, wysepka koło szkoły też niewłaściwie zaprojektowana…..
    O, ile wiem, to mamy przecież wójta , który dołożył do drogi z naszej kieszeni prawie pół miliona złotych. Mamy radnego powiatowego , który powinien montować te nieprawidłowości. I co szanowni panowie zrobiliście w tych sprawach?!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *