bezchmurnie
27°
27°
poniedziałek
Reklama
UG Rędziny
Bardzo drogi podjazd dla osób niepełnosprawnych przy urzędzie gminy
02 czerwca 2021 r. | 12:20
12

Wójt Paweł Militowski przedstawił fakturę oraz umowy za podjazd dla osób niepełnosprawnych, który został wybudowany przed wejściem do Urzędu Gminy Rędziny. Podjazd, który wykonała firma F.U.H. Dziedzicki z Konopisk, kosztował 148 112,04 zł.

Dokumenty przesłane przez wójta znajdują się poniżej.

PAWEŁ GĄSIORSKI12 odpowiedzi na “Bardzo drogi podjazd dla osób niepełnosprawnych przy urzędzie gminy”

 1. Mieszkaniec Osiedla pisze:

  Skandal, żeby za te kratownicę dać tyle kasy z podatków.!!!!
  To sie w głowie nie mieści, co tutaj się wyrabia!!!!

  31
  • Mieszkaniec Osiedla pisze:

   Dlatego własnymi siłami rozbiorę to co jest i na własny koszt pokażę, że można to zrobić taniej.

   21
 2. Majster pisze:

  Pani Przewodnicząca Rady Gminy !!!
  Powołać biegłego sądowego z zakresu budownictwa i wszystko się wyjaśni. Okaże się wówczas, czy ta inwestycja rzeczywiście jest tyle warta !!!
  Ludzie, powolutku wraca normalność, organizujemy REFERENDUM, dość już tego !!!

  21
  1
  • Majster pisze:

   Jednak cofam co napisałem. Rozejrzałem się na rynku budowlanym, wiem już jak poszły w górę ceny materiałów, koszty utrzymania firmy i cała reszta, która generuje koszty przy takiej inwestycji.
   W tej chwili mogę tylko przeprosić i powiedzieć, że byłem głupcem pisząc poprzedni komentarz, oraz że ciężko byłoby zbudować taki podjazd taniej używając odpowiednio certyfikowanych materiałów i udzielając obowiązkowej rękojmi.
   Raz jeszcze przepraszam wójta za mój komentarz.

   10
   16
   • Młot na majstra pisze:

    Majster, raz jeszcze to potwierdzamy.
    Głupiś jak but holenderski
    Te głodne kawałki o tej rampie kratownicy możesz ożenić ludziom o podobnie skonstruowanej psychice co twoja.
    Przepraszaj Podatników z dzięki którym czerpiesz pensje.

    15
    8
    • Młot na majstra pisze:

     Serdecznie przepraszam wszystkich czytających, jednak jestem kretynem. Najpierw plusuję Majstra posty, żeby później minusować jego przyznanie się do winy i jeszcze do tego oczerniać go publicznie.
     Przepraszam wszystkich dotkniętych moją wypowiedzią, jednak jest ona związana z moim uposledzeniem umysłowym w stopniu ciężkim.

     10
     9
     • Młot na majstra pisze:

      Nie, jednak cofam moje przeprosiny. To prawda, podszywam się pod prawdziwą osobę która używa Nicku “Młot na majstra”. Bardzo tę osobę przepraszam.
      Tej sprawy nie wolno zamieść pod dywan pod żadnym pozorem. Niedopuszczalna jest kwota jaką podatnicy zapłacili za tę rampę. Podatnicy muszą mieć wiedzę jak wydawane są ich pieniądze. Podszywając się pod osobę “Młot na majstra” działam na polecenie mojego mocodawcy, ( aktualnie jest sfajdany ze strachu) który zatrudnia połowę mojej rodziny. Muszę mu służyć wiernie i być bezwzględnie posłuszny. Inaczej mocodawca wypędzi z pracy członków mojej rodziny i gdzie znajdą robotę, jak są życiowymi miernotami i nieudacznikami, żerującymi na ludzkiej krzywdzie.

      10
  • Mieszkanka Gminy pisze:

   PUK !!! PUK !!! PUK !!!
   Pani Przewodnicząca Rady Gminy w 100% popiera działania wójta przecież startowała z jego komitetu wyborczego i zawsze głosuje ZA tym ci wymyśli wójt .

   Pani Przewodnicząca Rady Gminy nie zrobi NIC w tej sprawie przecież jej siostrzeniec jest na garnuszku gminy
   PUK !!! PUK !!! PUKA !!!

 3. Cecylia pisze:

  Uważam, że ktoś normalnie myśli w tej gminie, bo tylko może nas uratować REFERENDUM przed tymi nieudacznikami
  trwoniącymi nasze pieniądze. Za co daje taki nagrody? po 7200zł, za co wydał takie duże pieniądze za podjazd z kratownic. To woła o pomstę do nieba żeby tacy rządzili gminą. POŁÓŻMY KRES TEMU BEZPRAWIU!!!! Po odwołaniu ekipy powołamy niezależną komisję biegłych żeby wyjawili wszystkie nadużycia Militowskiego i byle jakich radnych.
  Zostaną rozliczeni i zwrócą co im się nie należało. SKO nic nie może tylko ciągle uchyla jego informacje, RIO przy tylu nieprawidłowościach nie skierowała wniosku do prokuratury, tylko my mieszkańcy musimy zacząć działać, nie tylko pisać. REFERENDUM REFERENDUM jeszcze raz REFERENDUM ono musi się udać.

  10
 4. Wodz123 pisze:

  Hmm bardzo dużo pieniędzy a tak z ciekawości był przetarg ? Bo procedura powinna zacząć się od przetargu kto złoży najlepszą ofertę ! ?

  16
 5. Koniniok pisze:

  Czy w tej sytuacji powinien zostać ogłoszony przetarg. na wykonanie tej potwornie drogiej kratownicy – podjazdu ?
  Co zdecydowało o ewentualnym odstąpieniu od przetargu, (art.. 4 PZP) ?

  10
 6. Mieszkanka Gminy pisze:

  PUK !!! PUK !!! PUK !!!
  Wykonanie podjazdu dla osób niepełnosprawnych i przebudowa istniejących schodów dla budynku Urzędu Gminy Rędziny według szumnych obietnic wójta z 16 września 2020 r. zawartych w artykule Aktywnie sięgamy po środki zewnętrzne miało kosztować -110 529,02 zł w tym :
  – 38 685,16 zł wójt obiecywał dofinansowania ze środków zewnętrznych
  – 71 843,86zł wkład własny gminy
  Ile warte są obietnice PUK !!! PUKA !!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *