pochmurnie
16°
14°
wtorek
Reklama
fot. UG Rędziny
Agencja Ochrony z Warszawy zajmie się ochroną GZK w Rędzinach
08 września 2023 r. | 10:56
13

Agencja Ochrony Transfer sp. z o.o. z Warszawy zajmie się dozorem i ochroną mienia w Gminnym Zakładzie Komunikacyjnym w Rędzinach. Firma ta wygrała przetarg oferując 19,90 zł za godzinę pracy. Z uwagi na przewidywany zarobek dla tej firmy, zatrudniony ochroniarz zarobi część tej kwoty.

Łącznie GZK za ochronę zapłaci 207 956,59 zł.

Szczegóły TUTAJ.

PAWEŁ GĄSIORSKI13 odpowiedzi na “Agencja Ochrony z Warszawy zajmie się ochroną GZK w Rędzinach”

 1. Portier pisze:

  jaki kierownik taki przetarg i tsks ochrona haha

  15
  1
  • halinazmiensnego pisze:

   “Z kont klikasch” analfabeto? Czytając takie wpisy nie wróżę ci ani ciekawej kariery zawodowej, wykraczającej poza ramy mycia garów u ryżego kundla w irlandii, ani szybkiego rozstania się z biletem miesięcznym. Reasumując – jesteś tłuk i będziesz tyrał pazurami do końca życia.

   1
   10
   • Portier pisze:

    możesz mi skoczyć 🙂 biorę 13 pensję, biore wczasy pod grosza, paczki na święta, płacą mi za wycieczki 😉 a Ty masz 13 pensję? krzykaczu a w życiu jesteś pizda

    10
    • halinazmiensnego pisze:

     Nie mam 13 pensji ale zarabiam 10x tyle co ty nieudzczniku 🙂 A za te inwektywy powinieneś dostać piąchopirynę w swój tłusty łep, ciesz sie że siedzisz ukryty w piwnicy za piecem od centralnego, żresz te czekolady i mortadele w puszkach z paczek na święta, matka ci przynosi prażuchy z kompotem i co jakiś czas opróżnia wiadro na którym siedzisz. Ala pamiętaj – jak wypełzniesz to czekam w kuchni … i szczam do prażuchów 😉

    • halinazmiensnego pisze:

     Nie mam 13 pensji ale zarabiam 10x tyle co ty nieudzczniku 🙂 A za te inwektywy powinieneś dostać piąchopirynę, ciesz sie że siedzisz ukryty w piwnicy za piecem od centralnego, żresz te czekolady i mortadele w puszkach z paczek na święta, matka ci przynosi prażuchy z kompotem i co jakiś czas opróżnia wiadro na którym siedzisz. Ala pamiętaj – jak wypełzniesz to czekam w kuchni … i szczam do prażuchów 😉

   • kierowca pisze:

    halina, jak to snont klika – z szoferki !!!

 2. Marek pisze:

  Widzę tu słownictwo ryżego gada !!!
  Więzienie uczy!!!

  12
 3. czacha pisze:

  portier trzepiekoński jak wruci z wesela “podatek” to zrobi z tobom pożondek wieśniaku

  7
  2
 4. Ciocia Marycha pisze:

  Panie Kierowniku GZK, jeśli nie zrobi Pan porządku z tymi ludźmi , to oni zrobią porządek z panem. Podobnie jak to zrobili z poprzednim Panem Kierownikiem GZK. Tu trzeba cale to towarzystwo wziąć za twarz i pokazać im miejsce w szeregu. Innego wyjścia nie ma. Pan, albo oni !

 5. Prorok pisze:

  Nie po to najpierw zatrudniony został szwagier, żeby teraz nie można się było poruszać swobodnie po zakładzie. Każde działanie jest dobrze przemyślane i spokojnie realizowane.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *