pochmurnie
16°
14°
wtorek
Reklama
https://www.facebook.com/albogruboalbowcalepuzon
36-latek z Konina wyruszył w rowerową podróż dookoła świata
05 lipca 2023 r. | 13:37
1

36-letni mieszkaniec Konina - Konrad Chądzyński wyruszył w rowerową wyprawę dookoła świata. Do przejechania ma sześć kontynentów, około 50 krajów. Zajmie mu to dwa lata - poinformowała gmina.

Do przejechania ma 6 kontynentów, około 50 krajów, 45 tysięcy kilometrów. Kraje, które zamierza odwiedzić podróżnik: Polska, Słowacja, Węgry, Rumunia, Bułgaria, Turcja, Iran, Pakistan, Indie, Bangladesz, Birma, Tajlandia, Malezja, Indonezja, Australia, Nowa Zelandia, Chile, Peru, Ekwador, Kolumbia, Panama, Kostaryka, Nikaragua, Honduras, Gwatemala, Meksyk, Stany Zjednoczone, Kanada, Republika Południowej Afryki, Namibia, Angola, Kongo, Gabon, Kamerun, Nigeria, Benin, Togo, Ghana, Wybrzeże Kości Słoniowej, Gwinea, Senegal, Gambia, Mauretania, Sahara Zachodnia, Maroko, Hiszpania, Francja, Niemcy, Czechy.

Powodzenia.

PAWEŁ GĄSIORSKIJedna odpowiedź do “36-latek z Konina wyruszył w rowerową podróż dookoła świata”

  1. Marek pisze:

    Kibicuję i trzymam kciuki za udaną podróż!

    1
    5

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *