bezchmurnie
27°
27°
poniedziałek
Reklama
parafiarudniki.pl
35-lecie Parafii w Rudnikach
13 września 2022 r. | 12:35
3

11 września odbyła się w naszej parafii uroczystość 35-lecia parafii. O godzinie 11 uroczystą sumę odprawił ks. kan. Roman Rakowiecki, założyciel parafii i budowniczy kościoła, który odpowiedział pozytywnie na nasze zaproszenie i pozdrawia wszystkich parafian.

Po Mszy Świętej odbyło się poświęcenie krzyża i płytek wokół krzyża oraz tablicy informacyjnej dotyczącej porządku nabożeństw. Po Mszy Świętej odbyło się krótkie spotkanie ks. Kanonika z wiernymi. /Parafia w Rudnikach/3 odpowiedzi na “35-lecie Parafii w Rudnikach”

  1. Rekord pisze:

    nawet rudy jest na zdjęciu

    15
  2. mieszkaniec Rędzin pisze:

    komuch chodzi do kościoła, nawet Boga się nie boi

    13

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *