zachmurzenie umiarkowane
26°
25°
poniedziałek
Reklama
29-latek z Rędzin kupił od dilera narkotyki. Grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności
24 marca 2021 r. | 10:42
0

Policjanci z referatu poszukiwań zatrzymali w sobotę dwóch mężczyzn, którzy posiadali przy sobie amfetaminę i marihuanę. 36-letni mieszkaniec Częstochowy trafił do aresztu. Za udzielanie narkotyków może spędzić w więzieniu nawet 10 lat. 29-latkowi z Rędzin grożą natomiast, za ich posiadanie, 3 lata więzienia.
Kryminalni z Częstochowy uzyskali informację o mężczyźnie, który w samochodzie miał handlować narkotykami. W sobotę zauważyli bmw zaparkowane przed centrum handlowym w Częstochowie. W środku siedział znany im 36-latek z Częstochowy i dwóch innych młodych mężczyzn. W wyniku przeszukania policjanci znaleźli łącznie 430 działek amfetaminy i marihuanę.

Zebrane w sprawie materiały pozwoliły postawić zarzut posiadania i udzielania narkotyków 36-latkowi, za co grozi mu teraz do 10 lat więzienia, a 29-latek, który kupił od niego niewielką ich ilość odpowie przed sądem za posiadanie środków odurzających.

Decyzją sądu 36-letni diler trafił do aresztu na 2 miesiące, a 29-latek został objęty policyjnym dozorem. /KMP w Częstochowie/Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *