bezchmurnie
15°
12°
środa
Reklama
1 791 111,01 zł – tyle gmina zapłaci za zagospodarowanie przestrzeni publicznej przy ul. Pocztowej w Rudnikach
16 marca 2022 r. | 11:55
2

Firma STB Sp. z o.o. zajmie się zagospodarowaniem przestrzeni publicznej przy ul. Pocztowej w Rudnikach na potrzeby aktywizacji społeczno-gospodarczej ludności zamieszkującej obszar rewitalizacji Gminy Rędziny.

Gmina właśnie podpisała umowę z przedstawicielem tej firmy. Wartość inwestycji to 1 791 111,01 zł. Zagospodarowanie terenu przy Pocztowej w Rudnikach ma zakończyć się do 10 sierpnia 2022 roku.

PAWEŁ GĄSIORSKI2 odpowiedzi na “1 791 111,01 zł – tyle gmina zapłaci za zagospodarowanie przestrzeni publicznej przy ul. Pocztowej w Rudnikach”

  1. mieszkaniec Rędzin pisze:

    Niech Militowski i jego sitwa przeniesie gminę do Rudnik, bo tam robi wszystko łącznie z ul. Wodnica przy której mieszka.
    Zadaję pytanie i żądam odpowiedzi od radnych Rędzin czy oni już całkowicie postradali rozum? Oni są wybrani przez wyborców, którym obiecywali lojalnie walczyć o nasze dobro. Żądam odpowiedzi co zrobili w miejscowości Rędziny? my już stajemy się przystawką dla Rudnik!!! Czy oni są ślepi, czy głupi? dlaczego głosują za trwonieniem pieniędzy budżetowych na kaprysy Militowskiego. Przyrzekam, że zostaną za to rozliczeni. Czy zagospodarowanie przestrzeni w Rudnikach za prawie 1,8 mln to najważniejsze zadanie budżetowe? Czekam z utęsknieniem, aby odniósł się do moich zarzutów któryś z radnych z Rędzin i Marianki. Ciekawy jestem, czy będą mieć odwagę i odpowiedzą wyborcy.

    10
  2. Mieszkaniec Osiedla pisze:

    Kanalizacji w Koninie brak.!!! Ulica Kościuszki i przyległe ulice też bez kanalizacji , bo właśnie unieważniono przetarg.!!! Cała kasa idzie na boisko w Rudnikach, dla przeciętnych bardzo kopaczy, którzy będą biegać bez sensu w A klasie, będą odpowietrzać sobie jelita. Pozostała gawiedź będzie darła ryja na całą wieś.Jeszcze inni będą chlać piwsko i szczać po krzakach. A wszystko po to, aby spełniać chore wizje….

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *