zachmurzenie duże
21°
21°
wtorek
Reklama
fot. UG Rędziny
Za nami mistrzostwa Polski pumptrack battle
26 września 2019 r. | 13:25
1

Kamieniołom Lipówka gościł najlepszych zawodników w naszym kraju podczas mistrzostw Polski pumptrack battle, które odbyły się 8 września. Mistrzostwa rozegrano w sześciu kategoriach.

wyniki:

W kategorii Junior najszybszym zawodnikiem okazał się Szymon Zajdel. Stoczył on zaciętą, zwycięską walkę o pierwsze miejsce z Marcelem Wilkiem. W małym finale zmierzyli się Piotr Sosnowski i Dawid Gembalczyk, a lepszy okazał się Piotr Sosnowski.

W kategorii Open wygrał Wojciech Wroniak, który pokonał Filipa Rawickiego. W małym finale na starcie stanęli Gustaw Dądela i Jakub Kantor. Szybszy okazał się Gustaw Dądela.

W kategorii Masters w dużym finale zwyciężył Maciej Kucbora, pozostawiając w tyle Jakuba Durlika, a w małym finale zwycięzcą okazał się Michał Rogula wygrywając z Danielem Oziąkałą.

W kategorii Women wygrała Anna Domagała, druga była Olga Podstawa, a miejsce trzecie w konkurencji zajęła Jolanta Jastrząb.

W kategorii Kids Pumptrack Battle Chłopcy 2008-2011 zwyciężył Tobiasz Szarek, drugi był Borys Tajchman, a w kategorii Kids Pumptrack Battle Chłopcy 2005-2007 najszybszy okazał się Michał Kos wygrywając z Cezarym Halbibiakiem. W małym finale w tej kategorii Cyprian Trela zwyciężył z Mikołajem Wojciechowskim.

W kategorii Pierwszy Start zwyciężył Kacper Cuglewski, drugi był Oliwier Kalmasiak, miejsce trzecie zajął Bartosz Kaleta.

fot. UG Rędziny

fot. UG Rędziny

fot. UG Rędziny

fot. UG Rędziny

fot. UG Rędziny

fot. UG Rędziny

fot. UG Rędziny

fot. UG RędzinyJedna odpowiedź do “Za nami mistrzostwa Polski pumptrack battle”

  1. ula pisze:

    gratulacje

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *