bezchmurnie
14°
14°
piątek
Reklama
Dlaczego Lotnik dostał więcej pieniędzy od Unii?
03 marca 2020 r. | 13:39
21

Prawdziwa burza rozpętała się po opublikowaniu wyników konkursu na upowszechnianie kultury fizycznej i sportu na terenie Gminy Rędziny w 2020 r.

Dlaczego grający w A-klasie LKS Lotnik Kościelec otrzymał więcej pieniędzy, niż grająca ligę wyżej Unia Rędziny?

Jak to wygląda w innych gminach? Jeżeli klub gra w wyższej klasie rozgrywkowej, to otrzymuje więcej pieniędzy. Tak było w Blachowni, Konopiskach, Poczesnej, Kłomnicach, tak nie jest w Rędzinach.

W moim odczuciu, zadecydowały inne względy. Wójt Paweł Militowski obiecał m.in. w kampanii wyborczej nowy stadion Unii Rędziny. Skoro Paweł Militowski obiecuje, to na pewno tę obietnicę spełni. Dlatego, inne kluby teraz otrzymują więcej pieniędzy.

Panie Wójcie, dobrze napisałem? Kiedy będzie stadion?

PAWEŁ GĄSIORSKI21 odpowiedzi na “Dlaczego Lotnik dostał więcej pieniędzy od Unii?”

 1. ... pisze:

  Proszę sobie poczytać komentarze pod wcześniejszą informacją i nie manipulować.
  Śmieszny człowieku

  20
  8
 2. Aśka pisze:

  Paweł wie w kogo ma inwestować i gdzie będzie miał więcej głosów. Unia mu już nic nie da, obiecał stadion i oni tym cały czas żyją.

  10
  3
  • Michasia pisze:

   Poprzednik też wyprawiał fiki miki, inwestował w macierzyste sioło.A na koniec gnał boso przez lotnisko do Pueblo.

   6
   1
 3. !@#$ pisze:

  Kiedy w końcu zakończą się te spory i waśnie rodem z kultowej polskiej komedii “Sami Swoi”….

 4. Niezależy pisze:

  Panowie o co ta kłótnia i tak macie furę pieniędzy zobaczcie ile mają kluby w Kłomnicach

  3
  6
 5. JGJK pisze:

  Bo Lotnik to jest potęga klub się rozwija nie patrzcie tylko na pierwszą drużynę jest młodzież i są tego efekty bo paru młodych chłopców już gra w Rakowie powstała sekcja siatkówki dla tego popatrzmy jak funkcjonuje całość a nie jakaś część:)

  4
  5
  • Redziniak pisze:

   To zmienia postać rzeczy.Wójt musi natychmiast albo jeszcze szybciej budować stadion w Kościelcu !!
   Z takimi wynikami nie ma na co się oglądać.

   6
   1
  • Katotaliban pisze:

   Naprawdę w 9tyś gminie podmiejskiej muszą być aż dwa kluby piłkarskie odnoszace marne wyniki i grupa zwalczajacych sie nawzajem kiboli i każda chce mieć extra stadion Wembley ? Nie pora przy obecnym niżu demograficznym i pokoleniu smartfonowców stworzyć jeden dobry klub z najlepszymi piłkarzami…no tak, tylko kto jest najlepszy…przecież wszyscy doskonale haratają w gałe.

 6. Koniniok pisze:

  To jest niebywały skandal, żeby słabym piłkarzom, grającym w niszowych ligach piłki nożnej, przyznawać pieniądze podatnika!!!!!!!!!!!!

  5
  1
 7. Dotacja pisze:

  Ale pieniądze nie są przyznawane piłkarzom tylko całość idzie na utrzymanie klubu. Piłkarze graja amatorsko i jest to nieodpłatny sport

  1
  4
  • Podatnik pisze:

   Skoro amatorsko , wiec bezsensowne jest utrzymywanie niszowych klubów. Niech szukają sponsorów wśród osób prywatych. Mam dokładać swoją kasę do amatorow, tylko dlatego, ze ktoś chce sobie polatać po trawie. I odpowietrzyc jelita?
   Bez sensu.

   4
   2
   • Obiektywizm pisze:

    Po to żeby twoje dziecko miało co robić oprócz siedzenia 8 godzin dziennie przed komputerem. Ty za to nie płacisz a jedynie gmina dobrowolnie. Są większe gminy (więc mają więcej pieniędzy według ciebie) a dają mniej na sport. Bo taka ich wola a nasza gmina woli promować sport i rekreacje

    1
    4
    • Podatnik pisze:

     Jak to nie płacę za to, a podatki moje gdzie idą, jak nie do gminy?
     Moje dziecko wóże do miasta.Tam jest więcej możliwości. Dzieck9 bardziej sie rozwija.Wichura rządzi się swoimi prawami.

     4
     2
 8. obserwator pisze:

  Powtarzam dotacja z Gminy jest na sport dzieci i młodzieży !!!! Więc wypadałoby spytać o kwestię kontroli jej wydatkowania. Z dotacji gminnej złotówka nie może być wydana na drużynę seniorów – przynajmniej zgodnie z prawem…

 9. Mieszkaniec gminy pisze:

  Ludzie jesteście naiwni albo będzie z tego kasa albo rudemu w Kościelcu wpierdal porządny obiecali i się boi to musi stadion wybudować żeby na parkingu przed jarmark się odbywał… ???????

 10. Mieszkaniec gminy pisze:

  Ludzie jesteście naiwni albo będzie z tego kasa albo rudemu w Kościelcu wpierd.. porządny obiecali i się boi to musi stadion wybudować żeby na parkingu przed jarmark się odbywał… ???????

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *