bezchmurnie
27°
27°
poniedziałek
Reklama
fot. https://www.facebook.com/uniaredziny/
A-klasowy Lotnik Kościelec otrzyma więcej pieniędzy niż czwartoligowa Unia Rędziny
22 lutego 2022 r. | 12:08
10

Gmina Rędziny rozdzieliła pieniądze na sport w 2022 roku. Najwyższą dotację otrzyma występujący w A-klasie, Lotnik Kościelec - 103 000 zł. Grająca na co dzień w IV lidze, Unia Rędziny musi zadowolić się nieco niższą kwotą w wysokości 100 000 zł.

Łącznie gmina rozdzieliła 250 000 zł.

Szczegóły poniżej.

PAWEŁ GĄSIORSKI10 odpowiedzi na “A-klasowy Lotnik Kościelec otrzyma więcej pieniędzy niż czwartoligowa Unia Rędziny”

 1. Mieszkaniec pisze:

  Kolejny raz Militowski robi sobie żarty z ludzi.
  Podział tych pieniędzy chyba zależy od kontaktu z danymi ludźmi, bo innego logicznego wytłumaczenia nie ma.
  Unia musiałaby być chyba w 1 lidze aby dostać więcej od Lotnika, ale to pokazuje jak Militowski dba o sport w gminie.
  Chyba jesteśmy jedyną gminą w Polsce, gdzie drużyna występująca o 2 klasy rozgrywkowe wyżej dostaje mniej pieniędzy. Unia reprezentuje naszą gminę na całym śląsku a Lotnik włóczy się po wsiach pod Częstochową.
  Brawo Pawełku, jesteś prekursorem !!
  Pawełek koniec twoich rządów blisko !!!!

  14
  5
 2. napjerdalaczmilicjantów pisze:

  Piłka nozna to nie sport, nie w tym kraju. Wszyscy wiemy że polska piłka , polska reprezentacja przynosi nam tylko wstyd. Pełkarzyki reklamują pasty do zębów, papier toaletowy czy co tam jeszcze. Wójt dobrze robi! Nie powinno się promować biegania po łące. Powinno się promować sport szczególnie wśród najmłodszych żeby nie chodzili otyli jak połowa z was tu piszących! Cielska macie jak balerony czy salcesony ! Polacy są dobrzy w sportach … walki i siłowych i te się powinno wspierać,a nie pielęgnować jakieś wygibasy na trawie żeby piwożłopy i cała ta zgraja klientów bajdonki miały gdzie pohukiwać (kibicować) po robocie. CHCECIE SE KOPAĆ PIŁKE TO SE KOPCIE ZA STODOŁĄ! TAK TRZYMAĆ WÓJCIE !

  1
  13
  • Psychoterapeuta pisze:

   Zapisz się do mnie na leczenie synu.
   Te kluby sportowe dostały dwukrotnie mniej na rok pieniędzy, niż wynosi miesięczną pensja wójta . !!! (sic!)
   Poza tym syneczku, jak skończysz terapie u mnie, koniecznie udaj się do psychiatry, koniecznie!!!

   10
   • Mieszkaniec Osiedla pisze:

    Ooo .. a ty psychiatrą jesteś czy psycholem? A rowerzysci dostają jakieś pieniadze od wójta? Biegacze dostaja na stroje i buty? To niech se kopacze kopią za stodołą. Z jakiej racji mieliby coś dostać od wójta? Za co niby? A ty, gogusiu, to sobie kup po robocie zgrzewe harnasia, wyżryj przy ulubionym serialu i idź spać.

    1
    11
    • Koniniok pisze:

     Łosiedloku , Przylazłeś chłoptasiu z mechów mieszkać do bloków i rżniesz cwaniaka. Chłopku roztropku wójt kasuje niesłusznie prawie 20 tysów miesięcznie (plus trzynastka) co daje rocznie ćwierć miliona złotych. dodaj do tego liczne pieniądze za delegacje. Klubom daje groszowe sprawy. więc o czym ty piszesz kolbooprawco ryżego.

     11
     1
     • pani Ania pisze:

      A z jakiej racji ty ludzi oceniasz? Zostań wójtem obniż sobie pensję i pokaż co potrafisz. Oboje doskonale wiemy że do niczego w życiu nie doszedłeś, nawet rodziny na poziomie nie potrafisz utrzymać. Stara sie w “loompie” stroi a dzieci w dziurawych skarpetach chodzą i pałaszujesz odpadki z biedronki, co ich pies nie chce ruszyć. Może radnym na początek zostań? Tylko trzeba być trzeźwym od czasu do czasu i pokazać się na obradach.

      1
      5
     • Koniniok pisze:

      hanka o czym ty bredzisz na jakich obradach przecież ze strachu siedzicie ukryci po domach za komputerem . Boicie się ludziom spojrzeć w twarz za to co zrobiliście z gminom . ?Ja też bym się bał.

      3
      1
  • Nalepa Michał pisze:

   Wyobraź sobie, że gmina nie daje pieniędzy na drużyny seniorskie tylko na utrzymanie obiektów i młodzieży .
   Zdajesz sobie sprawę ignorańcie, że w Lotniki trenuje około 💯 dzieci ?
   Że mamy do utrzymania 3 boiska i budynek klubowy ?
   Że mamy dwie sekcje
   Piłkę nożną i siatkówkę ?
   Jeżeli masz czym myśleć to pomysł trochę i zastanów się kto dostał za mało a kto za dużo.
   “Dziennikarz” wrzuci jakiś głupi tekst żeby tylko sklucić mieszkańców gminy i niestety trafiają się tacy ignorańci i głupcy którzy dają się w to gówno wciągać.
   Nie pozdrawiam

 3. Koniniok pisze:

  Żądam aby mieszkańcy gminy złożyli się na samochód służbowy dla wójta. Prestiżowe stanowisko oraz galaktyczną pensja, wójta jest dostateczną podstawą do zakupu pojazdu służbowego. Zyska również na tym wizerunek gminy. Prezydenci miast mający mniejsze pensje posiadają samochody służbowe oraz osobistych kierowców. Nie widzę powodu aby w tej gminie było inaczej
  Wójt gminy musi mieć samochód służbowy oraz kierowcę.

  12
  1
 4. .www pisze:

  A boisko dla Unii to sobie policz kto na tym z korzysta cwaniaczku a i jeszcze jedno kiedy Lotnik grał w 4 lidze i reprezentował ta wasza śmieszna gminę to czemu o tym nie powiesz wiec wez wszystko pod uwagę koleś bo jeszcze kiedyś karta może się odwrócić i to Lotnik będzie grał wyzje a już tak bywało i to jeszcze nie dawno

  2
  9

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *