bezchmurnie
11°
10°
sobota
Reklama
facebook.com/UksSpeedwayRedziny
118 000 zł na wsparcie dla UKS Speedway Rędziny na szkolenie dzieci i młodzieży
09 września 2022 r. | 14:05
2

UKS Speedway Rędziny otrzymuje spore środki z gminy Rędziny na szkolenie dzieci i młodzieży.

Klub powstał w 2017 roku. W 2018 roku gmina wsparła klub kwotą 5000 zł, w 2019 roku kwotą 25 000 zł, w 2021 roku kwotą 40 000 zł, a w 2022 roku kwotą 38 000 zł. Klub szkoli młodzież, ale ciężko znaleźć kogoś z gminy Rędziny. W samym klubie trenuje garstka zawodników...

Z uwagi na niewielką liczbę zawodników uprawiających ten sport w Polsce, może warto zainteresować uprawianiem mini żużla mieszkańców gminy Rędziny? Wtedy będzie łatwiej o sukces dzieci z gminy...a nie z pobliskiej Częstochowy.

Poniżej umowa współpracy na 2022 rok.

PAWEŁ GĄSIORSKI

 2 odpowiedzi na “118 000 zł na wsparcie dla UKS Speedway Rędziny na szkolenie dzieci i młodzieży”

 1. mieszkaniec Rędzin pisze:

  Mnie to przeraża na co są wydawane piniądze sołeckie. Przecież to nasze pieniądze, a mądrzy dają je obcym nawet nie mieszkancom naszego sołectwa. Czy ktoś nas wyborców mieszkających na terenie danego sołectwa nie powinien zapytać o zgodę? Militowski ze swoją sitwą opanował już wszystko, nawet sołtysi są pod jego pręgierzem? Żadam odpowiedzi od sołysów Koloni i Wyrazowa żeby mi wytłumaczyli dlaczego na umowie widnieje podpis kierownika GZK
  Adama Wolskiego niech on bierze udział w sołectwie Rudniki, a nie u nas w Redzinach. Ten człowiek nie nadaje się na kierownika GZK, ale potrafi zabiegać o pieniądze z każdej strony. Polecam mieszkańcom zeby poczytali, jak nas okradają.
  To co najbardziej ważne wcale nie biorą pod uwagę. Radni, sołtysi czy to się skończy to marnotrwaienie naszych pieniędzy?

  10
 2. podnieconywikary pisze:

  proponuje przeznaczyć sto tysiency na szkolenie pijanych kierowców beemwu i ałdi oraz łopli “jak bezpiecznie stówką pod gminą wyprzedzać z lewej strony wysepki”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *