zachmurzenie duże
21°
21°
wtorek
Reklama
Zaniedbany plac zabaw w Koninie
08 maja 2020 r. | 13:27
17

Wójt Paweł Militowski to włodarz wszystkich mieszkańców gminy. Militowski powinien dbać o wszystko, co jest w gminie. Niestety, to tylko teoria. W praktyce, trudno znaleźć zadbany plac zabaw w gminie Rędziny.

Zobaczcie zdjęcia placu zabaw w Koninie.

Pozostawię je tutaj, bez zbędnego komentarza.

PAWEŁ GĄSIORSKI17 odpowiedzi na “Zaniedbany plac zabaw w Koninie”

 1. poganiacz mułów pisze:

  Co robią w tej sprawie sołtys i radna z Konina?
  Pewnie myślą, co by tu jeszcze zrobić dla gminy.
  Podpowiem – zrobić porządek u siebie w sołectwie, potem dopiero marzenia o kanalizacji i oczyszczalni ścieków w Koninie pod lasem.Bo tylko marzenia wam pozostały!!!!
  Gdzie nie spojrzeć, tam wszystko zabagnione.!!!!

  10
  1
  • Anna Sadziak pisze:

   Drogi Poganiaczu ! Tak się składa, że odnośnie placu zabaw, to mamy plany na jego przywrócenie do życia, ale jak wiadomo, z powodu koronawirusa, na razie jest to odłożone w czasie.
   Serdecznie pozdrawiam i zapraszam na spotkanie moje z mieszkańcami Konina, które odbędzie się po zniesieniu kolejnych ograniczeń. Jedno takie już się odbyło po roku działalności Rady Gminy.
   Z poważaniem.
   Anna Sadziak

   2
   2
   • Krzysztof pisze:

    Czy radna chce rozmawiać na temat ” mijanek ” na ulicy Szkolnej w Koninie .Czy radna wyjaśni czyj był to pomysł i ile kosztował podatników ??? Chętnie przyjdę na takie spotkanie .

    2
    1
    • Anna Sadziak pisze:

     Oczywiście, że chcę rozmawiać. Na każdy temat, który dotyczy problemów Gminy, zwłaszcza Konina i mojej działalności. Ale nie lubię prowadzić rozmowy z kimś, kto ukrywa swoje prawdziwe imię i nazwisko. Jeśli się spotkamy, powiem Ci nawet na czyją interwencję mijanki zostały zdemontowane i z jakiego powodu.
     Serdecznie pozdrawiam.
     Anna Sadziak

     2
     1
  • widz pisze:

   a widziałeś plac zabaw w gminie Poczesna koło Bocaru? skoro jestes obiektywny to opisz ten temat. ale nie, przecież Ujma płaci to jest cacy cacy

 2. Koniniok pisze:

  Panie redaktorze sfotografować jeszcze tę altanę przy OSP Konin. Tam dopiero jest meksyk, pełno butli,petów,śmieci, kondonów, rzygowin…

 3. KK pisze:

  REFERENDUM

  18
 4. Marzenka pisze:

  Radna z konina pisze przecież głupawe wierszyki i glosuje tak jak każe wójt

  6
  2
  • Anna Sadziak pisze:

   Pozdrawiam Panią Pani Marzenko i dziękuję za krytykę mojej twórczości literackiej. Zapraszam do czytania Kuriera Rędzińskiego,w którym również publikuję moje felietony i poezję.
   Z poważaniem .
   Anna Sadziak

   2
   2
   • Justynka pisze:

    Koń by się uśmiał na śmierć gdyby usłyszał te felietony i tę poezję. Poeta tylko głowa nie ta !!!!

    1
    2
    • Anna Sadziak pisze:

     Jeśli tylko się ujawnisz szanowna Justynko, obiecuję, że otrzymasz zaproszenie na promocję moich książek. Otrzymasz je z osobistą dedykacją.
     Serdecznie pozdrawiam.
     Anna Sadziak

     1
     2
 5. Redziniak pisze:

  Kiedyś startowała na radna i porażka.Potem na sołtysa i tez nikt nie chciał wybrać.Wreszcie dostała się do rady po kilkunastu latach przerwy.Co zrobiła dla Konina każdy widzi.moja babcia zawsze mi powtarzała. Wnusiu pamiętaj stare to jest dobre tylko wino i skrzypce.

  5
  1
  • Anna Sadziak pisze:

   Pozdrawiam Cię Rędziniaku i zapraszam na spotkania moje z mieszkańcami Konina . Najbliższe odbędzie się po zniesieniu kolejnych ograniczeń dotyczących spotkań i zgromadzeń. Chętnie wysłucham uwag i cennych rad odnośnie problemów gminy Rędziny i z przyjemnością wrócę do przeszłości.
   Z poważaniem.
   Anna Sadziak

   2
   1
 6. Mieszkaniec pisze:

  Niestety, jak widać najlepiej n a tym placu zabaw i w altanie bawi się młodzież (może jeszcze pijaczki) sądząc po kwiatkach jakie tam wyrosły. Nie potrafią szanować rzeczy wspólnych – efekt bezstresowego wychowania ? Brak przykładu z góry ? Druga sprawa, co radna i sołtys robią dla gminy ? Ale takich wybraliśmy, ile osób chodzi na zebrania sołeckie ? Może czas zacząć coś robić dla ten naszej małej wsi.

  1
  1
  • Anna Sadziak pisze:

   Szanowny Mieszkańcu !
   Tak jak pisałam wyżej, zapraszam na moje spotkania z mieszkańcami Konina. Jedno już takie było. Na pewno dowiesz się o obowiązkach radnego i jak są one w Koninie realizowane.
   Serdecznie pozdrawiam.
   Anna Sadziak

   2
   1
 7. Anna Sadziak pisze:

  Szanowni Państwo !
  Tym postem kończę mój wątek na niniejszym forum. Ponieważ niezręcznie mi rozmawiać z anonimowymi osobami, więc nie będę podejmować dalszego dialogu. Oczywiście, ze chcę z Państwem się kontaktować , ale w innej formule. Zawsze można do mnie zadzwonić, czy umówić się na spotkanie. Tak się kontaktuję z mieszkańcami Konina . Mój telefon jest znany i nigdy nikomu nie odmówiłam ani rozmowy ani spotkania, jak również odpowiedzi na pytania. Na nikogo się nie obrażam, ludzi traktuję z szacunkiem i pragnę, by tak było zawsze w relacjach międzyludzkich, zwłaszcza na forach , gdzie tak łatwo ukryć twarz. Oczywiście, każdy ma prawo do własnego zdania, do wyrażania swoich poglądów, czy krytyki. Ale pamiętajmy, by nie obrażać innych osób i nie przekraczać pewnych granic. Czasami warto pochylić się nad każdym człowiekiem i postarać się odnaleźć w nim choćby odrobinę dobra.
  Pozdrawiam serdecznie wszystkich Państwa i życzę dużo zdrowia w tym trudnym dla nas wszystkich czasie.
  Anna Sadziak

  3
  1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *