zachmurzenie duże
10°
czwartek
Reklama
fot. UG Rędziny
Wójt chce odcinkowy pomiar prędkości na drodze powiatowej w Kościelcu!
18 listopada 2022 r. | 13:05
12

Wójt Paweł Militowski zaczyna walkę z kierowcami. Chodzi o osoby, które nadmiernie wykorzystują moc swoich samochodów i za szybko jadą przez drogę powiatową w Kościelcu. Militowski złożył wniosek do Śląskiej Delegatury Głównego Inspektoratu Transportu Drogowego w Katowicach o odcinkowy pomiar prędkości w tej miejscowości.

Jak poinformowała strona urzędu, Militowski zwrócił się o udzielenie informacji czy istnieje możliwość zainstalowania na drodze powiatowej nr 1059 S (ul. Wolności i ul. Mykanowska w Kościelcu) odcinkowego urządzenia rejestrującego przekroczenie przez kierujących pojazdami dopuszczalnej prędkości. Zrobił to mając na uwadze dobro i bezpieczeństwo mieszkańców oraz użytkowników wspomnianej drogi.

PAWEŁ GĄSIORSKI12 odpowiedzi na “Wójt chce odcinkowy pomiar prędkości na drodze powiatowej w Kościelcu!”

 1. mieszkaniec Kościelca pisze:

  Temu wójtowi to wali w łeb już koło gminy kazał założyć światła dużo lepiej było bez świateł, on nie wie, że jest przejście dla pieszych, a oni mają pierwszeństwo. Szybciej się przechodziło bez świateł, ale skoro nic nie może na niczym się nie zna, to chciał chłopina zaistnieć. W Kościelcu to w walce pomagają mu Błaszczyki, tylko ich to wcale nie dotyczy cały Kościelec się z tego śmieje. Komuch Kryspin jego córunia i zięciu, swój swojego pozna i popiera.

  21
 2. katotaliban pisze:

  A policja już uzbierała ponad miliard za mandaty wystawione przez urządzenia typu Iskra czy wideorejestratory PolCam dla np.”grupy speed”o których pisały media, ale tylko “w internetach|”,bo okazały się bublem jak testy na covid i jak wszytko w tym bolszewickim kraju,

  18
 3. mieszkaniec pisze:

  I bardzo dobrze ! Drugi odcinkowy od Rudnik do Mstowa, chamstwo uczyć kultury i łupić, łupić, walić po tych pustych łbach aż zmądrzeją. Okoliczne chłopki-roztropki i cebulowe “biznysmyny łod czewików i sklepików” łamią tam przepisy swoimi łopelkami i pożyczonymi od banku ałdiczkami (cztery zera, piąte za kierownicą), prośby nie pomagają to walić po łbach ! Glapiński to towarzystwo dojechał kredycikami ale mało, pis podatkami i zusem ale wciąż mało, to teraz twardo gumą po grzbiecie !

  1
  19
  • Syndrom DDA pisze:

   mieszkaniec, co to za bełkot. ?
   typowa, więzienna grypsera osobnika o cechach sadystycznych.

   16
   2
   • mieszkaniecrudnik pisze:

    “syndromie” czy pod kogo tam się po tej zawodówce podszywasz – co to za bełkot typowy dla kierowców opli w gazie na czerwonych valtekach ? Pewno jak na japka do niemca latoś wyjedzieta, to bedzieta kupować piętnastoletnią ałdice z komisu z przebiegiem jedyne 179000 i pianką montażową w progach, szczyt wsiowego luksusu i prestirzu, aż somsiada pies biegunki ze złości dostanie a ksionc wasze nazwisko na roratach wyglosi ??

 4. Wielki Mistrz pisze:

  Pax między Chrześcijany !

  14
  1
 5. Mieszkańcy Gminy pisze:

  My, Mieszkańcy Gminy, wnioskujemy o montaż Odcinkowego Pomiaru Głupoty imienia rudego bawidamka.

  17
 6. halinazmiensnego pisze:

  Mieszkańcy są również ZA ODCINKOWYM POMIAREM na drodze Rędziny-Kłomnice. Najgorsze są łyse ameby w bełemwu i ałdi, łatwo ich zidentyfikować po stale uchylonych ustach, rozmytym wzroku i wymemlanych czapeczkach z daszkiem. Panie Wójcie wystosujemy emailowo petycję w tej sprawie !!! KONIEC ŁAMANIA PRZEPISÓW, A KARY SĄ CORAZ BARDZIEJ DOTKLIWE, OD NOWEGO ROKU WCHODZĄ BARDZIEJ RESTRYKCYJNE PRZEPISY DOTYCZĄCE ODBIERANIA PRAW JAZDY !

  2
  8
  • koninlok pisze:

   halyna nie szalej pińć osób nie bendzie miało pszebicia.mandaty som wyszsze niż moja wypłata.ale to tylko tak w kraju gdzie mieszkajom takie oszołomy jak ty halyno.

   7
   1
   • mieszkaniecrudnik pisze:

    “koninloku” przetłumacz proszę ten bełkot na język polski, bo nawet translator google się poddał. U was w domu wszyscy po kłobuckich zawodówkach ?

    1
    4

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *