bezchmurnie
27°
27°
poniedziałek
Reklama
fot. Lotnik Kościelec
Lotnik otrzyma 220 000 zł na modernizację boiska
12 kwietnia 2024 r. | 10:48
17

Lokalna Grupa Działania Stowarzyszenie "Razem na wyżyny" przyznało dofinansowanie w wysokości 220 000 zł dla LKS Lotnik Kościelec na modernizację boiska rekreacyjnego w Kościelcu.

Wsparcie będzie przyznane w ramach konkursu pn. Niekomercyjna i ogólnodostępna infrastruktura rekreacyjna i turystyczna wykorzystująca zasoby obszaru LGD.

PAWEŁ GĄSIORSKI17 odpowiedzi na “Lotnik otrzyma 220 000 zł na modernizację boiska”

 1. Edmund56 pisze:

  panie Pawle, już za późno, już pozamiatane, wynik będzie jakieś 60/40, dobrą robotę pan robiłeś, ale ludzie chcą zmian

  4
  6
  • Mieszkańcy Rędzin pisze:

   Nie ludzie chcą zmian, tylko grupka wygłodniałych osobników chce napchać sobie portfele naszymi podatkami . Profil pana Jarugi jest mam nadzieję znany mieszkańcom gminy. Tytuł doktora historii nie daje gwarancji właściwego zarządzania jednostką samorządu terytorialnego. Pan Jaruga był radnym gminy Rędziny oraz radnym Powiatu. Dlaczego nie pokazuje w materiałach wyborczych ewentualnych sukcesów w trakcie sprawowania mandatu, tylko mami ludzi obietnicami mającymi niewiele wspólnego z potrzebami społeczności lokalnej. Przykładem jest wspólny wybór miejsca na targowisko. Czy ta inwestycja, pod warunkiem, że dojdzie do skutku, jest niezbędna dla poprawy życia społeczeństwa rędzińskiego ?
   Kandydat nie przedstawił też swojej wizji kierowania urzędem. Czy pozostawi pracowników na stanowiskach, czy też będzie wymieniał urzędników i zastępował innymi. Czy “odchudzi” urząd, czy też bardziej rozbuduje. Czy powoła na wakujące stanowisko zastępcę wójta, kto ewentualnie będzie tym obdarowanym. Czy wymieni osobę na stanowisku skarbnika gminy. Kogo powoła na ten urząd.
   Czy po wyborze obniży ceny za odpady komunalne i podatki, czy też pozostawi na tym samym poziomie lub nawet podwyższy nam opłaty.
   To są konkrety, na temat których kandydat wymownie milczy !!!!!!!

   Program wyborczy pana Jarugi, mówiąc kolokwialnie jest przeciętny. Nie ma nim konkretów. Wychodzenie do wyborców z obietnicą wprowadzenia ulg na przejazdy komunikacją gminną dla seniorów jest wyrazem braku pomysłu na zarządzanie gmina. To nie są pilne potrzeby mieszkańców, tylko chęć przypodobania sie pewnej grupie społeczeństwa przez kandydata na urząd wójta.
   Sprawa najważniejsza. Pan kandydat nie ma bogatego doświadczenia w zarządzaniu gminą. Bycie radnym gminy, a potem powiatu, nie daje odpowiedniej legitymacji do sprawowania mandatu wójta gminy.
   Wyborcy ! zanim zdecydujecie się na kogo oddać swój głos dobrze się zastanówcie, żeby potem nie było rozczarowania. To, że kandydat “Kocha gminę Rędziny” jeszcze o niczym nie świadczy. Większość mieszkańców gminy kocha swoją małą ojczyznę. Ma Ją w swoim sercu, ale nie okazuje tego przez umieszczanie miłosnych uniesień na banerach.

   10
   4
   • Realista pisze:

    Niestety ” Mieszkańcy Rędzin ”
    Trochę za późno na tę refleksję. Teraz tak na prawdę nie ma na kogo głosować.
    Wybór był w pierwszej turze.
    Nadchodzą jeszcze gorsze lata. Przekonacie się.

    • Edmund56 pisze:

     Obaj pie***licie coś od rzeczy. Jeden gryzmoli jakiś elaborat w nadziei że ktoś to przeczyta, drugi zrobił se ołtarzyk z jakiegoś taniego substytutu Moczulskiego, który nawet nie miał poparcia mieszkańców. WÓJTEM BĘDZIE JARUGA BO LUDZIE NA NIEGO GŁOSUJĄ ! A wasze ujadanie mało kogokolwiek obchodzi.

     4
     6
     • Realista pisze:

      Ordynarny Edmundzie. Nie oddam swojego głosu na Jarugę.
      Nie oddam też swojego głosu na Militowskiego.
      Znam osobiście obu panów.
      Nie są warci mojego głosu.
      Koniec i kropka !

      7
      1
     • Edmund56 pisze:

      kompulsywny realisto vel onanisto – nie jesteś wart by na nich głosować, siedź se przed telewizorem i żłop piwko

      1
      7
     • Koko Szanel pisze:

      Mundeczku56, ptasi móżdzku. Jesteś po LOBOTOMII , że tak bredzisz?
      Unia Unia zwal se kunia!

 2. Mieszkanka Kościuszki pisze:

  Moi drodzy, spytajcie kandydata na wójta pana doktora Jarugę, dlaczego do tej pory nie ma właściwej nakładki asfaltowej na ulicy Kościuszki w Rędzinach. To przecież jest droga powiatowa, a pan doktor Jaruga ostatnią kadencję był radnym powiatu częstochowskiego. !!!!!
  Nasz wójt wywiązał się z obietnicy i położył kanalizację w tej ulicy. !!!!!

  8
  6
 3. Marek pisze:

  Jaruga był radnym gminy i radnym powiatu. Militowski 2 razy nie dostał się do rady gminy a tym samym miał zero doświadczenia na stanowisko wójta!!! Ludzie postawili na Puk Puk Puk postaw na lepsze jutro i co z tego wyszło??? Duże rozczarowanie!!!
  Jaruga nie jest moim kandydatem ale na Militowskiego głosu już nie oddam!!!
  Chłopie wróć do pracy w więzieniu bo ludziska już cię nie chcą!!!

  5
  5
 4. Edmund56 pisze:

  Pytanie za 100 punktów – czyje są działki przy nowej drodze w polach na Mariankę, kto się NACHAPIE i czy ktoś z gminy w tym maczał pazury?

  3
  3
  • Koko Szanel pisze:

   Mundek56 , a ch*j cię to obchodzi 😂

   4
   3
   • mieszkaniec pisze:

    cieszysz się knurze jakbyś wygrał w loterii pod remizą nowe wiadro do sieni, co do niego szczata ze starą jak po zmroku za stodołe nie możesz trafić

    1
    4
    • Zenek pisze:

     mieszkaniec, weź się obesrołku za robotę, a nie smrodzisz na forum niedojdo życiowy.

     3
     1
     • Koko Szanel pisze:

      zenek przytrzymuj palcem jak puszczasz bąka bo twoja stara pół emerytury wyda na wóz ascenizacyjny do czyszczenia śluzowatych śladów które zostawiasz na kanapie przed telewizorem !

      1
      3
 5. Marek pisze:

  Obchodzi!!!
  Nowy wójt powinien sprawdzić biznesy niektórych osób z urzędu gminy za publiczne pieniądze!!!
  Uczciwi nie mają się czego obawiać!!!

 6. Marek pisze:

  Oj ujrzy po zmianie władzy!!!

  2
  1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *