bezchmurnie
14°
14°
piątek
Reklama
Lodowisko na ulicy Szkolnej w Koninie
20 stycznia 2022 r. | 21:57
13

Uważajcie na ulicy Szkolnej w Koninie. Jeden z mieszkańców wysłał mi zdjęcia. Na drodze jest sam lód. Samochody ślizgają się jak na lodowisku. Piesi chodzą drogą, bo chodnika nie ma...

Proszę o rozwagę na tej drodze.

PAWEŁ GĄSIORSKI



13 odpowiedzi na “Lodowisko na ulicy Szkolnej w Koninie”

 1. obywatel Kane pisze:

  Niech wypowie się natychmiast niedoszły nieboszczyk, który pobiera galaktyczną pensję !!!

  17
 2. Rudy Bawidamek pisze:

  Radna z Konina podjęła jakieś działania w sprawie lodowiska na Szkolnej Przyznała sobie tłustą podwyżkę diety z pieniędzy podatników.!!! Nie pytała NAS, czy wyrażamy na to zgodę. !!!

  13
  1
  • Anna Sadziak pisze:

   Drogi Panie ( Pani ), bo nie wiem do kogo mam się zwracać. Właśnie Ci odpowiem, że interweniowałam w poniedziałek po tej burzy śnieżnej do firmy z Jaskrowa, która odśnieża naszą Gminę, prosząc, o szczególne potraktowanie ulicy Szkolnej ze względu na jej specyfikę i pochyłość. Codziennie jestem na każdej ulicy w Koninie. Sprawdzam, czy drogi są posypane i odśnieżone, sprawdzam też, czy palą się wszystkie lampy. Na moją interwencję uruchomiono dwie lampy na ulicy Parkowej , 4 na ulicy Słonecznej i jedną na ul. Leśnej. Jeśli coś dzieje się niepokojącego w Koninie, mieszkańcy wiedzą, że mają dzwonić do mnie. a ja dalej interweniuję.
   Serdecznie pozdrawiam i życzę wszystkim Państwu w Nowym Roku dużo zdrowia i jak najmniej kłopotów.
   Anna Sadziak

   1
   2
 3. Anna Sadziak pisze:

  P.S. Właśnie wróciłam z objazdu Konina. Drogi są przejezdne, były sypane, lodowisk nie ma, miejscami pojawiły się małe kałuże wody. Oczywiście jutro może być zupełnie inaczej, ale wtedy będę interweniować.
  Pozdrawiam.
  Anna Sadziak

  2
  14
 4. Koniniok pisze:

  pani radno! nie wiem, czy śmiać się z tego czy płakać. ? robi Pani objazd gminy, po kilkunastu godzinach od ukazania się informacji na ten temat ? powinna Pani być w stałym kontakcie z starostwem powiatowym (drogówka) , monitorować prognozę pogody i działać, działać działać. tłusta dieta do tego obliguje !!!

  14
  1
  • koninlok pisze:

   A co ty pjerd*lisz !? Znów sie zuru ze źmiorami nażarłeś tylko zapomniałeś oskubać kiełków i masz omamy ?? KTO ZA TYSIĄC ZŁOTYCH DIETY BEDZIE CZATOWAL NA TELEFONIE PRZEZ “CAŁY CZAS” I “MONITOROWAŁ” ??!! Radni też mają pracę, prywatne życie, ile za tego tysiaka można poświecić czasu dziennie? Godzinę, dwie? Wezwij tą panią dzidzie albo tego wózkowego, wygrywają konkursy to niech poświęcą CHOCIAŻ godzinę dziennie dla gminy !!!

  • koninlok pisze:

   A co ty pje***lisz !? Znów sie zuru ze źmiorami nażarłeś tylko zapomniałeś oskubać kiełków i masz zwidy jakieś ?? KTO ZA TYSIĄC ZŁOTYCH DIETY BEDZIE CZATOWAL NA TELEFONIE PRZEZ “CAŁY CZAS” I “MONITOROWAŁ” ??!! Radni też mają pracę, prywatne życie, ile za tego tysiaka można poświecić czasu dziennie? Godzinę, dwie? Wezwij tą panią dzidzie albo tego wózkowego, wygrywają konkursy to niech poświęcą CHOCIAŻ godzinę dziennie dla gminy !!!

   • Twój Pan pisze:

    Posłuchaj pici kłaku. Nikt na siłę nie musi być radnym. To jest funkcja honorową a nie zarobkowa. Tylko że ludzie pomylili rolę.Jak się nie chce służyć mieszkańcom no to trzeba zająć się swoimi sprawami a nie snuć się jak smród po gaciach po gminie.
    Rozumiesz teraz pici kłaku!!!

  • Anna Sadziak pisze:

   Proszę czytać ze zrozumieniem. Wczoraj na objeździe Konina byłam między godz. 12 a 13. Po przyjeździe otworzyłam komputer i przeczytałam ten artykuł. Oczywiście taka sytuacja jak opisana, wczoraj, czyli 21 stycznia na drogach w Koninie nie miała miejsca, co stwierdzam z całą odpowiedzialnością. Jeszcze raz powtarzam, że codziennie jeżdżę po Koninie w różnych godzinach. Mieszkańcy mnie widzą, bo często spotykam ich spacerujących z psami, czy nawet pana jeżdżącego na koniu. A najczęściej spotykam dwie panie przemierzające cały Konin. Rozmawiam z nimi i mieszkańcy wiedzą, że mogą do mnie zgłaszać wszystkie problemy. I tak robią. Dzisiaj wybieram się na Konin w godzinach dopołudniowych i wieczorem . Więc może się gdzieś spotkamy.
   I jeszcze jedno. Jestem też w stałym kontakcie z Komendą Policji w Kłomnicach i drogówką, a to z racji między innymi ,prowadzonych licznych działań pod kątem bezpieczeństwa transportu kamienia z kopalni Latosówka do Cemexu, czy przekraczania prędkości na ulicy Kieleckiej.
   Serdecznie pozdrawiam.
   Miłej soboty.
   Anna Sadziak

   1
   2
 5. Patryk pisze:

  Jakieś cuda! ZADZIAŁAŁO !
  Dzisiaj w nocy napadało dużo śniegu, a już rano odśnieżali i posypywali drogi u nas w Koninie.
  Widocznie Pani radna Sadziakowa nie spała!!

 6. Łyźwiarka figurowa pisze:

  Pani radna z sołectwa Konin. Jak Pani wytłumaczy tę sytuację z piaskarką w rowie na ulicy Szkolnej w Koninie. Tej ulicy, gdzie było to słynne lodowisko ?
  Podobno prowadziła Pani inspekcje sołectwa. Piaskarką utknęła w rowie po Pani inspekcji, czy jeszcze przed?

  7
  1
  • halinazmiensnego pisze:

   A to radna prowadziła tą piaskarkę? Za kierownicą siedziała? A może szła z chorągiewką przed piaskarką i przy okazji kręciła film ??? Tuku jeden może sam chcesz popracować społecznie i prowadzić inspekcje? A chodnik przed domem odśnieżyłeś chociaż czy tylko leżysz przez tv i drapiesz się po jajach?

   2
   6
   • Spod budy z piwem pisze:

    Halyna nie ma cie kto porządnie przerusztować.?Pogadaj z niedoszłym nieboszczykiem.on bierze wszystko co się rusza.
    Wyjdź na wichure znajdziesz jakiegoś obszczymurka.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *