zachmurzenie umiarkowane
17°
17°
poniedziałek
Reklama
Jest kolejny przetarg na budowę kanalizacji deszczowej wraz z odtworzeniem nawierzchni ulicy Wiatrakowej w miejscowości Kościelec
10 czerwca 2022 r. | 09:04
7

Wójt Gminy Rędziny ogłosił kolejny przetarg na budowę kanalizacji deszczowej wraz z odtworzeniem nawierzchni ulicy Wiatrakowej w miejscowości Kościelec. Jeżeli gmina nie zwiększy budżetu na ten cel, przetarg ponownie może się nie udać. Poprzednie były unieważnione ze względu na niski budżet.

Oferty można składać do 23 czerwca.

Szczegóły TUTAJ.

PAWEŁ GĄSIORSKI7 odpowiedzi na “Jest kolejny przetarg na budowę kanalizacji deszczowej wraz z odtworzeniem nawierzchni ulicy Wiatrakowej w miejscowości Kościelec”

 1. Mieszko pisze:

  Teraz to zadłuży gminę na ile bedzie to możliwe żeby pokazać że coś się robi bo wybory się zbiżają, ale deficyt w budżecie pozostaje na lata.
  To jest mentalność naszych radnych którzy tak zadłuzają gminę glocujac wszystko co wójcina podrzuci na sesję..
  W tej dobie, przy tych cenach materiałow budowlanych i usług to ceny bedą trzykrotnie większe na wykonanie takiego czy innego zadania, ale cóż mieszkancy za to zapłacą..

  Katastrofa

  21
  2
 2. jankowalski pisze:

  a mnie nikt nie pytał, ja wole w sieni do wiadra sadzić krecika i cyk sąsiadowi w żyto wyrzucam, panie po co mnie dodatkowe opłaty !!!

  12
  • Somsiad pisze:

   Jasiek. Pierw wylecz głowę, to później uporządkujesz proces wydalania.Sam się przekonasz, że można spokojnie i
   bardzo wygodnie defekować do sedesu z Koła, i przy tym oddawać się lekturze ulubionej prasy. Pamiętaj, że w wiadrze możesz się zakleszczyć.

   9
   4
   • jankowalski pisze:

    Z twego bełkotu rozumiem, że macie w lepiance wychodek z kołem samochodowym imitującym sedes? I jednocześnie jest to czytelnia? Czy macie ten sedes w czytelni/biblioteczce? Kurcze .. i .. i … i w kole sie nie zakleszczyłeś a w wiadrze juz tak? Strasznie to wszystko skomplikowane, w ogóle po co na forum publicznym wypisujesz takie rzeczy ?

    1
    8
    • Somsiad pisze:

     Jasiek……..jest to dla ciebie bardzo skomplikowane, gdyż pierw wylecz głowę!!!
     Defekacja do wiadra powoduje przykurcze! !
     Po co wydawać dodatkowe pieniądze na leczenie stawów kolanowych i głowy jednocześnie!!
     Uporządkuj wreszcie swoje priorytety medyczne!

     7
     1
     • jankowalski pisze:

      Somsiad chyba udało mi się uchwycić sedno twoich problemów. Spróbujcie zacząć płukać “to wiadro” kiedy chodzicie z nim wraz z familijom po wodę pitną do rzeki. Podejrzewam, że może być zasiedlone przez przeróżne żyjątka ! 🙂

      1
      3
     • Somsiad pisze:

      Jasiek! Jeszcze raz, twój problem dalej tkwi w głowie. !
      Zapamiętaj, że korzystanie z wiadra to pozycja wymuszona , która obciąża stawy kolanowe oraz mięśnie – ogólnie obciąża układ miesniowo szkieketowy. Powodować może przykurcze oraz zwyrodnienia stawu kolanowego. Ba, może prowadzić do zerwania więzadeł. !!! Grozić ci może również klasyczne zakleszczenie. Będzie cię dyskwalifikować z życia publicznego, gdyż trudno poruszać się z wiadrem w dupie. Trochę też wstyd. Nie zrozumiesz tego, póki nie wyleczysz głowy. Wiem, że wieśniakowi trudno to pojąć, ale pierw zacznij od głowy, bo w niej tkwi problem. !!
      Jeśli już pijesz wodę z tego pojemnika, to musisz korzystać ze specjalnego odkażalnika wody.
      Oj Jasiek! trudno będzie cię ucywilizować. Może mniej TVP Info ?
      Zawsze do usług , życzliwy somsiad.

      2
      1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *