zachmurzenie umiarkowane
26°
25°
poniedziałek
Reklama
Gmina otrzyma 1,1 mln zł na przebudowę drogi w Rudnikach
17 kwietnia 2020 r. | 13:37
6

Bardzo dobre informacje dla mieszkańców gminy Rędziny. Premier Mateusz Morawiecki zatwierdził listy zadań do dofinansowania ze środków Funduszu Dróg Samorządowych w ramach naboru wniosków na 2020 rok. Wśród zatwierdzonych wniosków znalazł się wniosek Gminy Rędziny na przebudowę i budowa drogi gminnej w Rudnikach ul. Wodnica - 638039 S.

Wartość projektu to 2 021 667 zł, a gmina na ten cel otrzyma 1 111 916,85 zł. Przebudowa ma być ukończona do grudnia 2020 roku.

PAWEŁ GĄSIORSKI6 odpowiedzi na “Gmina otrzyma 1,1 mln zł na przebudowę drogi w Rudnikach”

 1. Kolumbryna pisze:

  Gdyby nie posłanki PiS, tej dotacji by nie było. Podobnie jak świateł na krzyżowce w Rudnikach.Jak słyszę, ze światła sygnalizację na tym skrzyżowaniu, to zasługa wójta, to ręce opadają z bezsilności .
  Ludzie, zapamiętajcie raz na zawsze, że skrzyżowanie w Rudnikach posadowione jest na drodze krajowej NR 91 , a właściwym do wykonywania tam prac wszelakich jest GDBDiA.Wójtowi nic do tego.

  9
  2
  • katotaliban pisze:

   Posłanki wymodliły na Jasnej G. Dzięki PiS to i kury jaja na wsi większe niosą. Tylko nie wiadomo w jakim one są “trybie”. Może “bez żadnego trybu”, a te mniejsze jaja to “gorszy sort”,,,

   3
   7
 2. komentarz pisze:

  to jest naprawdę tragedia czy najpierw należy wykonać drogę Wodnica w Rudnikach? Czy ona jest tak ważna ilu mieszkańców tam mieszka? To tylko i wyłącznie jest dla Wójta!!!!!!!!!! Chce się obłowić i zrobić wszystko tylko i wyłącznie dla siebie to wielki wstyd!!! Jak się przychodzi rządzić to należy w pierwszej kolejności myśleć o mieszkańcach ten pryncpał tego nie rozumie. Najpierw droga zającom w polach teraz dla Wójta

  13
  3
 3. Jaśnie Pan pisze:

  Już niedługo Pawełkowi podziekujemy za te upokarzania.

  13
  1
 4. emeryt pisze:

  referendum !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *