bezchmurnie
21°
19°
sobota
Reklama
Gmina dołoży ponad 350 tys. zł do przebudowy ulicy Wodnica w Rudnikach
28 kwietnia 2022 r. | 12:00
18

Mimo iż w budżecie gminy Rędziny brakowało ponad 350 tys. zł na przebudowę ulicy Wodnica w Rudnikach, Wójt Paweł Militowski zdecydował o dołożeniu brakującej kwoty i rozstrzygnięciu przetargu na przebudowa tej drogi.

Gmina na ten cel chciała przeznaczyć 2 121 793,60 zł. Oferta wybranej firmy HUCZ Sp. z o.o., Sp.K z Boronowa wynosiła 2 475 758,02 zł.

Droga zostanie wybudowana do 15 listopada 2022 roku.

PAWEŁ GĄSIORSKI18 odpowiedzi na “Gmina dołoży ponad 350 tys. zł do przebudowy ulicy Wodnica w Rudnikach”

 1. Mariusz S pisze:

  Brawo !!! Super informacja !!! Brawo Panie Wójcie !!!

  6
  17
 2. Wielki Spych pisze:

  Pani Radno Sadziak, nie ma nic naprzeciwko? W kwestii dołożenia do Osiedla była delikatnie mówiąc mocno zniesmaczona. Zadawała pani jakieś dziwne pytania kierownikowi ZGMiK.
  Pani radno Sadziak, kiedy budujecie kanalize w Koninie.Już tkwi pani w radzie drugą kadencję i co???

  20
  2
  • halinazmiensnego pisze:

   Głąbie kapuściany żeby zrobić sieć kanalizacji trzeba pruć nowy asfalt. TO jest obecnie nieopłacalne. Mieszkańcy wolą TAŃSZE szamba. A część, tak jak ty, chodzi “za stodołe” i tym jak widać najbardziej to przeszkadza. Mam dla ciebie złoty środek – postaw se wiadro w sieni i snopek siana w zasięgu prawej ręki – purzyty ci nie zmarzną zimą i nie bedziesz musiał sie podcierać koszulą.

   1
   20
   • hałabała pisze:

    halyna…pruć to cię bedą w celi już niedługo.Przygotuj purzyta.

    18
   • Agusia pisze:

    Halinko , budowa kanalizacji jest obowiązkiem ustawowym władz gminy, i nie zależy od stanowiska rolników.
    Należy wreszcie wyjść z jaskiń i zmierzać do cywilizowanej Europy. Nawyki popegeerowskie (szambo, klozet z drewna, wylewanie fekaliów na pola) trzeba tłamsić w zarodku.

    18
  • Mieszkaniec Gminy pisze:

   Pani Radno Warwasińska, Pani też tkwi w Radzie drugą kadencję i co ? Jak mieliście problem na Osiedlu, tak macie . Najlepiej przyjść po gotowe pieniądze do gminy. Bo jak powiedział pan kierownik, Gmina mu łaski nie robi i do waszego ogrzewania musi dopłacić.

   3
   17
   • Mieszkaniec Osiedla pisze:

    Zadłużenie na Osiedlu jest najniższe w gminie. Proszę nie powielać nieprawdy.Nie siejcie fermentu, tylko dlatego, że nasza radna Lidzia , jako jedyna upomina się o swoich wyborców i piętnuje wszelkie nieprawidłowości. A, to piekielnie boli.Jest niewygodna. Jest przeszkodą. Podobnie Pan Redaktor , który patrzy władzy na ręce. Tacy ludzie są wrogami. Wrogami wszelkiej maści bawidamków, cwaniaków i potakiwaczy. Najgorszy sort człowieka, to POTAKIWACZ. Taki osobnik, w imię własnych interesów interesów, gotów jest na wszystko. !!!

    18
    2
   • Mieszkanka z Rędzin pisze:

    Gmina do ogrzewania na Osiedle wcale nie dopłaci !!!
    Sprawa poszła do Sądu !!!

    Gmina dopłaci do opłat za energię elektryczną na Gminnej Hali Sportowej w Rędzinach bo tam pracownicy
    nie gaszą światła od tygodnia w szatniach i łazienkach !!!

    14
 3. Marek pisze:

  A gdzie ta ulica? Mieszka tam ktoś? Może to następna asfaltowa w polach?

  24
 4. Mieszko pisze:

  Tam mieszka sam wielmożny wójcina i dlatego kwota jest naj mniej istotna, gdyby była to ulica inna niż Wodnica, przetarg był by uchylony….

  24
 5. PYTANIE pisze:

  Tam mieszka militowski?

  20
 6. hałabała pisze:

  Drogie STADO OWIECZEK – to jest jedna z ostatnich ulic BEZ asfaltu. Na co wolelibyście przeznaczyć te pieniądze? Na nowe boisko dla kopaczyków? Na plac zabaw żeby wasze pociechy miały gdzie palić drzojnty i rzygać po piwie? Może jakaś dotacja dla was na nowe anteny do telewizorów żebyście mieli czym się zająć po robocie bo inaczej spędzać czasu robotniki nie potrafią? A może dopłacić wam do śmieci ale wtedy to już w ogóle nie nauczycie się ich segregować. No śmiało, piszta na co byśta na osiedlu, we kościelcu i koło kościoła takie piniondze lepiej wydali.

  3
  20
  • Gruby Spych pisze:

   rudy i jego uchnięta drużyna?

   19
   1
  • halinazmiensnego pisze:

   hałabała, “mądrego” to aż miło posłuchać.
   Koniecznie rozejrzyj się za jakimś dobrym specjalistą od głowy.Namów też swojego rudego compadre, Wmawiał kiedyś ludziom, że zostały mu trzy lata życia.Termin już minął, a rudy compadre, ani myśli wskoczyć do ostatniej dziury. !

   20
   1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *