zachmurzenie duże
piątek
Reklama
GDDKiA w Katowicach
Będzie remont drogi powiatowej w Kościelcu
19 stycznia 2023 r. | 08:00
3

Pięć firm zgłosiło się do przetargu na przebudowę i remont drogi powiatowej nr 1059 S na odc. Mykanów - węzeł autostradowy A-1 – Kościelec – Rudniki – DK-91, gmina Mykanów i Rędziny, który organizuje Powiatowy Zarząd Dróg w Częstochowie.

Przedmiotem przetargu jest m.in. remont nawierzchni drogi powiatowej nr 1059 S – ulicy Wolności w miejscowości Kościelec, gmina Rędziny. Ulica Wolności posiada nawierzchnię bitumiczną o złym stanie technicznym. Widoczne są liczne spękania i nierówności. W ciągu ulicy występuje jednostronny chodnik oddzielony od jezdni krawężnikiem i ściekiem z dwóch rzędów kostki klinkierowej. Po drugiej stronie jezdni zlokalizowany krawężnik również ze ściekiem z dwóch rzędów kostki klinkierowej.

Rozstrzygnięcie nastąpi wkrótce.

PAWEŁ GĄSIORSKI3 odpowiedzi na “Będzie remont drogi powiatowej w Kościelcu”

 1. Jolanta pisze:

  Brawo Paweł. Zastałeś gminę DREWNIANOM , uczyniłeś MUROWANOM.

  2
  14
 2. Marek pisze:

  Jolanta czytaj ze zrozumieniem! To powiat robi inwestycję!
  A rudy nic!

  13
 3. Jolanta pisze:

  Tak, ale to Paweł wykładał pieniądze do modernizacji ulicy Dworcowej i Kieleckiej – dróg powiatowych w Rudnikach. Na Kielecką wyłożył nawet 400 000,-
  Paweł podniósł gminę z kolan. Drewniane budowle zastąpił nowoczesną infrastrukturą.Podobnie jak król Kazimierz Wielki. Paweł, zastał gminę drewnianą.Uczynił murowaną.

  3
  5

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *