zachmurzenie duże
piątek
Reklama
fot. Powiat Częstochowski
100-lecie Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Koninie
29 listopada 2022 r. | 12:41
4

W miniony weekend Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Koninie obchodziła 100-lecie istnienia. Z tej okazji odbyła się specjalna akademia przygotowana przez uczniów. Były słowa uznania, były też prezenty dla szkoły.

Poniżej kilka zdjęć.

PAWEŁ GĄSIORSKI

fot. Powiat Częstochowski

fot. Powiat Częstochowski

fot. Powiat Częstochowski

fot. Powiat Częstochowski

 4 odpowiedzi na “100-lecie Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Koninie”

 1. Mieszkaniec Osiedla pisze:

  Trzeba zadać sobie fundamentalne pytanie, czy dla kilkudziesięciu dzieciaków, uczniów tej 100 letniej szkoły, warto jest budować nową za 16 milionów złotych ?Jest idealne miejsce na Osiedlu. Wystarczy generalny remont dawnego obiektu oświatowego i można mądrze zagospodarować zaplecze szkolne dla potrzeb uczniów z Konina. Nie wolno budżetowych pieniędzy wyrzucać w przysłowiowe błoto, tylko dlatego, aby zaspokoić czyjeś widzimisię i nadęte EGO.

  19
  4
  • Obserwator pisze:

   Głupich wpisów się nie komentuje !!!

   2
   16
  • Ad vocem z nimi pisze:

   A będziesz łosiedloku dowoził dzieci z Konina do szkoły na łosiedlu swoim łopekiem w łelpegie ? Codziennie rano i zimą również?

   2
   15
   • Majonez Kielecki pisze:

    wieśniaku, zapamiętaj. !
    Pewien przedsiębiorca z Marianki specjalizuje się od lat w przewozie dzieciaków ze szkół gminnych. Posiada do tego stosowne środki transportu. Współpracuje z Dyrektorami szkół. Nie widzę problemu, żeby mógł takie przewozy wykonywać w dalszym ciągu.
    Spytasz wieśniaku, skąd na to wziąć pieniądze. To bardzo proste, gdyż na tym forum już padło dużo rzeczowych propozycji na ten temat.

    14
    1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *