zachmurzenie umiarkowane
26°
25°
poniedziałek
Reklama
fot. UG Rędziny
Jest konkurs na stanowisko dyrektora SP w Koninie
15 maja 2024 r. | 11:23
13

Wójt Gminy Rędziny ogłosił konkurs na stanowisko dyrektora Szkoły Podstawowej w Koninie. Dokumenty w konkursie można składać do 31 maja.

Szczegóły znajdują się TUTAJ.

PAWEŁ GĄSIORSKI



13 odpowiedzi na “Jest konkurs na stanowisko dyrektora SP w Koninie”

 1. mieszkaniec Kościelca pisze:

  Przecież już wiadomo kto będzie dyrektorem to po co konkurs!!!!!!!!!

  11
  4
  • Alan pisze:

   Dla szopki . Wybraliście polityka PSL to będziecie żyć w zakłamanym świecie

   10
   3
   • Ola pisze:

    A to kto będzie Dyrektorm w Konie skoro już wiadomo.?

    2
    9
    • Depilator trupich czaszek pisze:

     Może Pani Ania. Co prawda dostała czerwoną kartkę od wyborców. Nie załapała się tez na sołtysa wsi ,to może będzie Dyrektorem Szkoły. Nowej, tej za 16 milionów złotych.

     5
     1
     • Mieszkanka Gminy pisze:

      Od pani Ani to trzymaj się z daleka, bo jej do pięt nie dorastasz. Pani Ania już była dyrektorem, 15 lat w szkole publicznej , po trzech wygranych konkursach, nie takiej maleńkiej, kameralnej , jak w Koninie, tylko takiej, w której było kilkadziesiąt oddziałów i pracowało kilkudziesięciu nauczycieli. Samych pracowników administracji i obsługi było ponad 10 osób. Ponadto w szkole prywatnej pracowała przez dwa lata również na stanowisku dyrektora.
      A jeśli chodzi o tę kretyńską kwotę 16 mln. zł, to daruj sobie. Nie wiem dlaczego jeszcze nie wiesz tego, że szkoła w Koninie będzie rozbudowywana o dobudowanie sali gimnastycznej z zapleczem. Jest już podpisana umowa na to zadanie na kwotę około 62 mln. zł.. I w zdobyciu tych środków z KPO przyczyniła się między innymi właśnie Pani Ania.
      A więc jeśli chcesz coś napisać, to lepiej zasięgnij prawdziwych informacji i nie pisz głupot, które nikomu i niczemu nie służą.

      3
      1
     • Koninlok pisze:

      I po co te kwalby? Wyborcy pokazali czerwoną kartkę. i kazali opuścić zydel radnej.Pora na ludzi młodych ,kreatywnych z temperamentem i świeżym spojrzeniem na sołectwo.Potakiwaczom
      dziękujemy

      1
      1
     • Mieszkanka Konina pisze:

      Do Koninloka .
      Zamknij się lepiej Koninloku, bo nic kreatywnego na tym forum nie wnosisz. Jedynie szczekać potrafisz i to nie w tym kierunku co trzeba. A kreatywność nowej radnej , pani od pieczenia ciast już poznaliśmy. Mieszkańcy Konina pracę na rzecz rozwoju miejscowości i całej Gminy zamienili na imprezy , balowanie, nawet w Wielkim Poście, bo to najlepiej potrafi. Ale widocznie to było ludziom potrzebne.

     • Mieszkanka Konina pisze:

      Do Koninlika.
      Koninloku, czy jak ci tam jest, starą Radę Gminy zostaw w spokoju. To już przeszłość. Skup się na nowej, a zwłaszcza na śledzeniu i rozliczaniu tego co zrobią, a czego nie. Na pewno kreatywności w twoim rozumieniu im nie zabraknie. Zwłaszcza nowej radnej z Konina. Tylko że praca w radzie Gminy nie polega na pieczeniu ciast i imprezowaniu. W Koninie jest wiele rozpoczętych inicjatyw i mieszkańcy oczekują na ich realizację i zakończenie. a tego nie sposób wykonać na imprezach , również w Wielkim Poście.
      A więc zachowaj swoją energię na przyglądanie się nowym władzom Gminy. Może coś pożytecznego wykreujesz.

   • Mieszkanka Konina pisze:

    Do Koninloka.
    I jeszcze jedno.Chyba ci się pomyliła funkcja radnego z sołtysem . Jak chcesz świeżego spojrzenia na sołectwo, to sobie zmień sołtysa w Koninie. A może sam wystartujesz , skoro jesteś taki kreatywny.

 2. mieszkaniec Kościelca pisze:

  Nas interesuje ile dali Jarudze jako wynagrodzenie i ile sobie diety. Proszę o tym napisać dziękuję.

  11
 3. Krystyna K. pisze:

  wystarczy obejrzeć sobie sesję i dowiedzieć się ile kto dostanie przecież to jest informacja dla nas wszystkich, szkoda że niektorym ciężko poszukać a do komentarzy pierwsi

  3
  10
 4. mieszkaniec Kościelca pisze:

  Krystyna chciałem oglądać, ale sie nie dało taki jest pogłos specjalnie żeby wyborcy nic nie wiedzieli. Nic się nie zmieniło za PSL-owca.

  10
  2
 5. Ars pisze:

  “koscielok” dla was to najlepszy będzie… odpowiedz sam sobie

  4
  6

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *