bezchmurnie
15°
12°
środa
Reklama
Raptem kilka zajęć przygotował GOK na “ferie w gminie Rędziny”
03 lutego 2022 r. | 11:41
15

Gminny Ośrodek Kultury w Rędzinach przedstawił skromny harmonogram "ferii w gminie Rędziny". No cóż, tak wygląda "kultura" w gminie Rędziny.

Szczegóły na plakacie.

Dla porównania, poniżej przedstawiam harmonogram zajęć w gminie Poczesna. Kolejny przykład, to gmina Konopiska - TUTAJ szczegóły.

PAWEŁ GĄSIORSKI15 odpowiedzi na “Raptem kilka zajęć przygotował GOK na “ferie w gminie Rędziny””

 1. Mieszkaniec Osiedla pisze:

  Nie ma co łazić po gokach, srokach , tylko siedzieć w domu i nie zarażać. Potem taki pacjent może leżeć pod ECMO i defekować w pampersa, !!!

  26
  1
 2. qwerty pisze:

  Takie cuda tylko w Rędzinach, że osoba, która nie grzeszy inteligencją tyle lat utrzymuje się na fotelu Dyrektora GOK’u, zero jakichkolwiek nowych inicjatyw, klepane jest co roku w kółko to samo. Porównując do ośrodków w ościennych gminach tj. Mstów, Mykanów czy Kłomnice jesteśmy sto lat za murzynami….

  16
  1
  • Struś Pędziwiatr pisze:

   Za to pensja tej pani jest na porównywalnym poziomie ,co koleżanek z innych gmin! Można rzec, że to beneficjentka “lepszego jutra”.!!!

   13
   1
   • qwerty pisze:

    Ta ruda Pani jest beneficjentką programu “umarł król, niech żyje król”, takie rzeczy tylko w strefie budżetowej że osoba bez kwalifikacji, kreatywności i przeciętnego ilorazu inteligencji piastuje od tylu lat to stanowisko. Dobrze, że chociaż potrafi się podpisać i prężyć do zdjęć. No cóż jak to się mawia “Jaki Pan taki kram”…

    14
    1
    • Zatroskany Podatnik pisze:

     Ma się rozumieć, że pani ta wygrała konkurs na bezterminowe pełnienie obowiązków na tym stanowisku ?
     Można tak?

     11
     1
     • qwerty pisze:

      Nie wiem na co ta Pani wygrała konkurs, ale źle świadczy o obecnym i poprzednim wójcie, że taka osoba, która nic nie potrafi piastuje stanowisko kierownicze.

      11
      1
 3. Anka pisze:

  Portal i artykuły gasiorakiego to dno…

  3
  19
  • Prosto z mostu pisze:

   Według mnie DNO to ryży łeb , który podeptał VI Przykazanie Dekalogu. Złamał też słowa przysięgi małżeńskiej.
   Takie zachowanie to DNO . Rzygać się chce na taką kreaturę.

   19
 4. Anka pisze:

  Usuwa się niewygodne komentarze panie gąsiorek

  18
 5. Wróg ciemnoty pisze:

  Aniu, skąd to rozżalenie. Nie ma kto ci stargać łotra? Aniu, gdyby nie Pan Redaktor i ten Portal (Chwała Panu), nikt nie wiedziałby jakie niedobre rzeczy dzieją się w gminie.Nie byłoby mowy o podwyższeniu przez radnych galaktycznej pensji wójta (wzrost prawie 100℅), tłustych dietach radnych (wzrost prawie o 50℅), Wystąpieniu Prezesa RIO, które rozwaliło na łopatki działania wójta i urzędników. Aniu, chciałabyś żyć w ciemnocie, jak żyją ludzie w Korei Płn?
  A , może ty Aniu chapiesz z rodzinką z gminnego garnuszka i prawda w oczy kole!!!

  15
 6. Głos rozsądku pisze:

  Z powodu panującej Pandemii oraz dramatycznego wzrostu osób zakażonych oraz zmarłych, Szanowna Pani Dyrektor GOK-u, powinna rozważyć całkowite zamknięcie Ośrodka, do czasu ustabilizowania się sytuacji zdrowotnej w Polsce. Aktualnie, jak wszyscy zdrowo rozsądkowi wiedzą, mamy panujący chaos. w zakresie zwalczania choroby..
  Nikt już praktycznie nie panuje nad zakażeniami. maleje liczba łózek covidowych w szpitalach. Występuje zastój w leczeniu innych chorób , w szczególności nowotworowych. Następują dramatyczny wzrost zakażonych oraz zmarłych. Z powodu pandemii odracza się terminy pilnych innych zabiegów medycznych.
  Co to oznacza, wszyscy zdajemy sobie z tego sprawę.
  Sami musimy zadbać o swoje zdrowie i bezpieczeństwo , minimalizując do niezbędnego minimum swój udział w życiu publicznym. Jednak podstawowym i niezbędnym obowiązkiem każdego rozumnego i rozsądnego człowieka, będzie zadbanie o swoje zdrowie poprzez SZCZEPIENIA !!!
  W tej chwili nie ma lepszego zabezpieczenia przed ewentualnym zgonem lub ciężkimi powikłaniami na skutek Covid-19.Pokazywane w TV Publicznej w ostatnim okresie wywiady z leżącymi sceptykami, pokazują dobitnie, iż w ciężkiej chwili ci ludzie przyznają się do błędu lekceważenia zakażenia, gdyż nie zdawali sobie do końca sprawę ze skutków tej potwornej choroby.

  • Mieszkaniec Osiedla pisze:

   ble ble błe błe błe tefałen oglądałam błe błe błe
   weź kobito czwarty zaszczyk, to już ostatnia prosta, potem już z górki, zakrzepica, amputacja, wylew, tekturowa jesionka i TO NIE PO ZASZCZYKU, NIE NIE, TO PO CZIPSACH I KOLI !

   zgona to ja mam jak wyrzre wino na przystanku

   a po tej grypie to co najwyżej możesz mieć sraczke, dlatego unikaj stringów, bo ci pójdą “dwa ognie”

   • Tak czy nie ? pisze:

    Mieszkaniec Osiedla aka Potomek Rodziny Kiemliczów, zamieszkałej drzewiej w puszczy. Właśnie przez takich ciemnych, otępiałych ludzi ta gmina zeszłą na manowce. Dajecie się prowadzać jak barany na rzeź .A rudy łeb się śmieje i dalej rozdaje znajomkom lepsze jutro.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *