fot. https://www.facebook.com/uniaredziny/
Unia Rędziny otrzyma blisko 70 tys. zł na poprawę murawy
19 stycznia 2021 r. | 12:35

LGD Stowarzyszenie "Razem na wyżyny" ogłosiła wyniki konkursu w naborze "Niekomercyjna i ogólnodostępna infrastruktura rekreacyjna i turystyczna wykorzystująca zasoby obszaru LGD". Pieniądze z LGD otrzyma Gminny Klub Sportowy Unia Rędziny, który wnioskował o 69 762 zł na "poprawę funkcjonalności boiska do piłki nożnej klubu sportowego Unia Rędziny".

Działacze klubu nie czekając na puste obietnice Wójta Pawła Militowskiego, postanowili wziąć sprawy w swoje ręce.

Pieniądze otrzymały wszystkie stowarzyszenia, które złożyły wnioski.

12 odpowiedzi na “Unia Rędziny otrzyma blisko 70 tys. zł na poprawę murawy”

1. Trener II Klasy pisze:

A przyobiecane przez wójta boisko piłkarskie dla Unii kiedy będzie?
    A pieniądze dla drugiego klubu Lotnika kiedy bedom?

2. kibic pisze:

po co inwestować 70 tys skoro wójt tak zapowiedział hucznie budowę stadionu ?

• giovanni de dz pisze:

Musimy sie pogodzić, że budowy żadnej nie będzie. Przez 3 lata jeszcze sobie koparka pojeździ i tyle będziemy widzięc. Przy najbliższych wyborach samorządowych trzeba postawić na bardziej prawdomówną i kompetentną osobę. Obecny wójt potrafi tylko łądnie obiecywać i mydlić oczy, z realizacją już jest gorzej albo jej brak…

• wyborca pisze:

Adam Jaruga Najlepszym Kandydatem !!!

• Klawisz pisze:

A nie siedział przypadkiem na ławie oskarżonych za fałszowanie zaświadczeń druchów OSP?!
          Przestancie swirowac pawiana to musi być gość o nieskazitelnym charakterze i odpowiednim przygotowaniu!
          Kiedyś też wybraliście Militowskiego i co dobry wybór??

3. wybory samorządowe 2023 pisze:

Chodzą pogłoski, że na wójta ma startować obecna Pani Sekretarz, nic to nie dziwi skoro i tak trzyma pawełka pod butem ukrywając jego grzeszki

4. Łan Kola Plis pisze:

Żarty na bok a kto tą Paniom wybierze ?

5. katotaliban pisze:

Chmielarz najlepszym kandydatem,całe forum i ten portal sieje ferment żeby przygotować podłoże na powrót Prezesa z Z.Chemicznych ,który zostawił te ‚miliony nadwyżki budżetowej’.

• Wodz123 pisze:

Ludzie dajcie sobie spokój z takimi ludźmi kolejnymi nic nie zrobią to trzeba wybrać rozsądną osobę która nie będzie startować aby się dorobić … Ile to jeszcze osób tak ma dążyć.. pogarszać sytuację tej gminy , były wójt ma lepszą posadę .

• Rodzina na swoim pisze:

Katotaliban!!!
      Kto ma na myśli Pana Prezesa Waldemara na funkcję wójta.?
      Chodzi tylko o porównanie zarządzaniem gmina.przez obu wójtów. Nic więcej. Pan Prezes Waldemar pod każdym względem miażdży Pawełka!!! Pod każdym!!!
      A wy szykujecie następnego gościa, który być może jest dobrym społecznikiem, ale niekoniecznie ma pojęcie o gminie.
      Tutaj na tę zrujnowana gminę potrzebny jest wójt (pani wójt) z jajami jak arbuzy, po to aby powstać z kolan

• Mysliciel2 pisze:

Katotalibanie
      Pan Waldek zostawił potężną nadwyżkę gdy ustępował, a co twój ulubieniec zostawił przez te lata?!
      Ty masz tam robotę a inni maja na takich młotków jak ty ciężko pracować ???

• Redziniak pisze:

Ludzie. Kto Wam powiedział , że ten stadion powstanie. Włącznie myślenie. Na banerku, wójt przedstawił tylko swoją wizję stadionu, jak on to widzi. Nic poza tym!!!