lekkie zachmurzenie
środa
Reklama
screen facebook
Policja szuka kierowcy, który w Rędzinach na pasach przejechał psa!
11 lutego 2020 r. | 10:35
0

Komisariat Policji w Kłomnicach prowadzi czynności wyjaśniające dotyczące zdarzenia drogowego zaistniałego w dniu 01 lutego 2020 roku około godz. 20.30 w miejscowości Rędziny przy ul. Wolności w sprawie spowodowania zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym przez kierującego pojazdem BMW. Osoby mogące pomóc w ustaleniu sprawcy tego zdarzenia proszone są o niezwłoczny kontakt z Komisariatem Policji w Kłomnicach ul. Częstochowska 34 tel. 34 369 08 10 lub z najbliższą jednostką Policji.

Jak ustalili dotychczas policjanci kierujący pojazdem prawdopodobnie marki BMW koloru złotego lub żółtego nie ustąpił pierwszeństwa pieszemu znajdującemu się na przejściu dla pieszych, który prowadził psa na smyczy. Pieszy, aby uniknąć kontaktu z pojazdem zmuszony był zatrzymać się i wycofać z przejścia, natomiast w wyniku uderzenia pies został zabity a sprawca odjechał z miejsca zdarzenia. /KMP w Częstochowie/

Gepostet von Ada Franczyk am Samstag, 1. Februar 2020Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *