Oceń radnego: Anna Sadziak najlepsza
10 lutego 2020 r. | 12:25

682 głosy oddaliście w ubiegłym tygodniu w głosowaniu na najlepszego i najsłabszego wójta oraz radnego w gminie Rędziny. Najlepsza okazała się Anna Sadziak. Najgorszy był Wójt Paweł Militowski.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Rędziny. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.

2 odpowiedzi na “Oceń radnego: Anna Sadziak najlepsza”

1. Koniniok pisze:

Brawo pani Aniu.Dba pani należycie o swoich wyborców.Jeszcze tylko cisnąć wójta, aby zrobił Parkową i tę obiecaną oczyszczalnie ścieków czy przepompownie, tam pod lasem

2. Koniniok pisze:

Pani Aniu a może Pani wystąpi do wójta z jakiego powodu nie remotuje ulicy Parkowej w Koninie, a dał powiatowi kasę na zrobienie drogi z Rudnik do Mstowa?
    I kiedy będzie kanalizacja w Koninie?