25 grudnia 2019 r. | 10:00

Urząd Gminy Rędziny opublikował odpowiedź Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad w Katowicach w sprawie sygnalizacji świetlnej ostrzegawczej na przejściu dla pieszych w rejonie skrzyżowania z ul. Okupnicką w Rędzinach. Niestety, nie mamy dobrych wieści dla mieszkańców.

GDDKiA nie zrealizuje w najbliższych latach zgłoszonej przez gminę propozycji inwestycji na tej drodze.

Poniżej pismo z GDDKiA w tej sprawie.

4 odpowiedzi na “GDDKiA nie zamierza postawić świateł przy skrzyżowaniu z ul. Okupnicką w Rędzinach”

1. Mowie jak jest... pisze:

Trzeba było najpierw myśleć, a dopiero składać wnioski do GDDKiA.Według ostatniego „oredzia” pana wójta, mieszkańcom gminy, z roku na rok żyje się lepiej…..a tu taka historia.

2. Mowie jak jest... pisze:

A , kto składał wnioski o światła. ….przy Okupnickiej?
    Narobicie kichy w gminie, potem tylko kupa wstydu.
    Gdzie są mijanki z Konina.Była zgoda Starostwa na ich montaż. Dlaczego tak szybko zniknęły ???
    U mnie z myśleniem jest OK!
    U was…. niestety, to forum pokazuje….😷😷😷

3. Cwany Lis pisze:

Faktycznie, to wójt składał wniosek o te światła przy Okupnickiej.A stajenni trolle, próbują zrobić na forum dym, aby tyko chronić jak niepodległości swojego pana.