bezchmurnie
fot. Powiat Częstochowski
Droga powiatowa Wancerzów – Rudniki została wyremontowana
04 listopada 2020 r. | 09:16

W środę 28 października, Wicestarosta Częstochowski Jan Miarzyński wraz z Dyrektorem Powiatowego Zarządu Dróg Romanem Pakułą oraz zastępcą Dyrektora PZD Mariuszem Dobrakowskim dokonali odbioru drogi powiatowej nr 1060 S, objętej modernizacją na odcinku od drogi krajowej 91 w miejscowości Rudniki, aż do drogi wojewódzkiej 786 w miejscowości Wancerzów. W ramach przebudowy nawierzchni drogi powstały także ciągi chodników oraz ścieżek rowerowych.

Realizacja inwestycji oparta była o partycypacje w kosztach całościowych środków pochodzących z Funduszu Dróg Samorządowych, Powiatu Częstochowskiego, Gmin Mstów i Rędziny. /Powiat Częstochowski/

5 odpowiedzi na “Droga powiatowa Wancerzów – Rudniki została wyremontowana”

1. Podatnik Wyborca pisze:

Pytanie do wójta i radnego powiatowego dyrektora szkoły konińskiej.
    Dlaczego w drodze nie ma za budowanej kanalizacji. ?
    Czy były powiatowi przedstawiane takie plany?
    Czy to oznacza ze Konin przez najbliższe lata pozbawiony zostaje kanalizacji. ?
    Po co było budować nowa oczyszczanie skoro ówczesna ogarniała wszystkie przyłącza?
    Jak będzie budowana sieć w Koninie to drogę trzeba będzie zniszczyć aby włożyć rury ???
    Czy może kolejną wizją jest kanalizacja „napowietrzna” ponad dachami domostw ??
    Ludzie to wszystko widzą i wyciągną odpowiednie wnioski !!!

• anka45 pisze:

KANALIZACJI NIE MA I NIE BEDZIE, JAK CI NIE PASUJE TO SR*J ZA STODOŁĄ DO WIADRA ALBO W POKRZYWY !!!!!! Osobiście uważam, że trzeba podnieść radnym pensje o 100% to jest ważniejsze !!!

2. Z Osiedla pisze:

Skoro gmina dołożyła z naszych podatków do tej drogi to nie wyobrażam sobie jak można było odstąpić od położenia rury kanalizacyjnej. Niebywały skandal.Jak to sobie władze gminy wyobrażają że potem trzeba będzie te drogę zniszczyć i na nowo odbudować. !?
    NIE!!!!!!!! Tu chodzi o to że nie ma i nigdy nie było zamysłu budowy kanalizacji w Koninie!! Podobnie rzecz się na z Kościuszki w Redzinach gdzie ulica ta jest w gestii powiatu. Wójt nie robi kanalizacji a nadto bunczucznie odmawia informacji ile wydał naszej kasy na Kancelarię Prawne i inne podmioty! Jaki trzeba mieć tupet i pogarde dla podatników!!!!!

3. Igor pisze:

A koło szkoły w Koninie posadowiono na środku jezdni potężną PUŁAPKĘ dla kierowców w postaci dużej wysepki zwężającej pasy ruchu.
    Tam jest przecież lekki łuk drogowy ograniczający widoczność dla jadących od strony kopalni .
    Jeszcze przed oddaniem drogi jakiś ciężki samochòd najechał na owe cudo,dokonując demolki obrzeża….
    A co będzie zimą jak mocno posypie śniegiem?
    Oby nie doszło tam do wypadku…..

4. Koniniok pisze:

Ustalimy gościa który wpadł na ten szaleńczy pomysł. W razie czego będzie wiadomo kogoś brać za dżądra.!!!!