Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Zorba w Rędzinach
13 lutego 2020 r. | 10:36

22 i 23 lutego w hali sportowej w Rędzinach odbędzie się Grand Prix Polski PTT „ … z pasją do tańca…” - Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Zorba z pulą nagród 7200 zł.

Turniej rozpocznie się 22 lutego o godz. 18:00.

3 odpowiedzi na “Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Zorba w Rędzinach”

1. obserwator pisze:

Super.

2. coco jamboo i do przodu pisze:

i z czego się tu ciszyć, porysują buciorami cały parkiet, a ludzi obciąży się potem kosztami eksploatacyjno-konserwacyjnymi.O puli nagród nie wspomnę.I to ma być promocja gminy?Cóż ci uczestnicy mają do zwiedzania?,Kopalnie, Cementownie, a może Chemiczną?

3. Obserwator pisze:

Co Ty gadasz ? Ty tak na poważnie ?? Po pierwsze nie porysują, i nie trzeba być znawcą tańca by o tym wiedzieć. Po drugie to jak twoim zdaniem ma wyglądać promocja gminy ? Ja uważam że to fajnie, że w weekend zamiast siedzieć przed tv będzie można iść na halę i zobaczyć na żywo takie występy.