pochmurno z przejaśnieniami
13°
13°
poniedziałek
Reklama
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Zorba w Rędzinach
13 lutego 2020 r. | 10:36
7

22 i 23 lutego w hali sportowej w Rędzinach odbędzie się Grand Prix Polski PTT „ … z pasją do tańca…” - Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Zorba z pulą nagród 7200 zł.

Turniej rozpocznie się 22 lutego o godz. 18:00.7 odpowiedzi na “Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Zorba w Rędzinach”

 1. obserwator pisze:

  Super.

  10
 2. coco jamboo i do przodu pisze:

  i z czego się tu ciszyć, porysują buciorami cały parkiet, a ludzi obciąży się potem kosztami eksploatacyjno-konserwacyjnymi.O puli nagród nie wspomnę.I to ma być promocja gminy?Cóż ci uczestnicy mają do zwiedzania?,Kopalnie, Cementownie, a może Chemiczną?

  10
  • justyna pisze:

   Pisze to ktoś kto nie ma pojęcia o tańcu, jak również o tym że Gmina Rędziny w tej chwili jest „kojarzona” w całej Polsce głównie z organizowanego Ogólnopolskiego Turnieju Tańca Towarzyskiego. w organizacje turnieju angażują się rodzice dzieci tańczących w klubie i robią to charytatywnie ( obsługa turnieju,przygotowanie hali, sprzątanie- jak również zabezpieczenie parkietu hali). Tancerze mają buty taneczne , których podeszwy są wykonane ze skóry!Buty taneczne- nie buciory. Dzięki turniejowi wiele dzieci i dorosłych tancerzy może się rozwijać i godnie reprezentować naszą gminę na arenie ogólnopolskiej i międzynarodowej. Zapraszam na stronę ptt www. taniec.pl , by każdy z Państwa mógł śledzić sukcesy reprezentantów Gminy Rędziny.

 3. Obserwator pisze:

  Co Ty gadasz ? Ty tak na poważnie ?? Po pierwsze nie porysują, i nie trzeba być znawcą tańca by o tym wiedzieć. Po drugie to jak twoim zdaniem ma wyglądać promocja gminy ? Ja uważam że to fajnie, że w weekend zamiast siedzieć przed tv będzie można iść na halę i zobaczyć na żywo takie występy.

 4. Redziniak pisze:

  Zadaniem dziennikarza jest przekazywanie rzetelnych i bezstronnych informacji oraz różnorodnych opinii.
  Dobro czytelników, słuchaczy i widzów oraz dobro publiczne powinny mieć pierwszeństwo wobec interesów autora, redaktora, wydawcy lub nadawcy.
  Informacje powinny być zrównoważone i dokładne, tak by odbiorca mógł odróżnić prawdę od przypuszczeń i plotek.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *