14 stycznia 2020 r. | 11:33

Radny Powiatowy Adam Jaruga zaprasza na promocję książki pt. "Kronika Gminy Rędziny Założona w 1923 roku przez Urząd Gminy Rędziny", która odbędzie się w piątek 17 stycznia o godz. 18:00 w Gminnym Ośrodku Kultury w Rędzinach.

Kronika składa się z dwóch części, pierwsza jest przedrukiem kroniki gminy od 1863 roku do 1923 roku, druga autorskim tekstem Jarugi o historii gminy. Wszystko opatrzone pięknymi zdjęciami i przypisami.

Wstęp wolny.

2 odpowiedzi na “Adam Jaruga zaprasza na promocję książki pt. „Kronika Gminy Rędziny Założona w 1923 roku przez Urząd Gminy Rędziny””

1. Mieszkaniec pisze:

Brawo Panie Adamie, takich ludzi potrzeba w tej gminie, za kilka lat czas podjąć męską decyzje i startować na Wójta. Taki włodarz jak najbardziej jest potrzebny aby uratować tą gminę.